{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Menopausal Formula CaliVita, Dla Kobiet Dojrzałych

SKLEP CALIVITA - CENY HURTOWE - PRODUKTY NATURALNE - KATEGORIE » Preparaty roślinne

Cena:134.00PLN

Menopausal Formula CaliVita to idealna alternatywa dla wszystkich kobiet. Przekwitanie, menopauza i klimakterim zwykle pojawiają się pomiędzy 40 a 55 r. życia. W życiu każdej kobiety nadchodzi ten moment, kiedy w organizmie wygasają czynności hormonalne jajników. Menopausal Formula - zestaw 36 odpowiednio dobranych witamin, minerałów i wyciągów z roślin, wspomagający kondycję kobiet w okresie klimakterium. Klimakterium (z greckiego klimakter) oznacza przejściowy etap w życiu kobiety pomiędzy wiekiem prokreacyjnym a początkiem starzenia się.
 

Zachwianie równowagi hormonalnej powoduje wiele niekorzystnych objawów. Menopausal Formula z pewnością przyjdzie Paniom z pomocą w tym trudnym dla nich okresie.

 

 

 

SUPLEMENT DIETY

 

W życiu każdej kobiety przychodzi moment zwany „wiekiem zmian" lub innymi słowy - menopauzą. Zwykle pojawia się ona pomiędzy 40 a 55 r. ż. i związana jest z wygasaniem czynności hormonalnej jajników. Zachwianie równowagi hormonalnej powoduje wiele niekorzystnych objawów. Menopausal Formula z pewnością przyjdzie Paniom z pomocą w tym trudnym dla nich okresie.

 

 

Zachwianie równowagi hormonalnej wywołuje niekorzystne objawy, szczególnie w początkowym okresie przekwitania - uderzenia gorąca, nadmierne poty (zwłaszcza nocą), bezsenność. Kobieta staje się drażliwa, łatwo się męczy, często zaczyna mieć problemy z pamięcią i koncentracją. Objawy te łagodzone są często hormonalną terapią zastępczą, jednak nie jest ona wskazana dla każdej kobiety.

 

Obecnie coraz więcej pań preferuje naturalne rozwiązania, np. stosując odpowiednią dietę, gimnastykę oraz przyjmując substancje, które zapewniają prawidłowy przebieg wielu procesów metabolicznych. Również odpowiedni dobór składników roślinnych o sprawdzonym, skutecznym działaniu może pomóc kobiecie cieszyć się pełnią życia w tym trudnym okresie. Skrzyp polny (Field horsetail) korzystnie wpływa na kości i wspomaga wydalanie nadmiaru wody z organizmu. Żeń-szeń syberyjski pobudza sprawność umysłową i fizyczną. Korzeń lukrecji wzmacnia system immunologiczny i funkcje wątroby. Korzeń Pluskwicy groniastej łagodzi dolegliwości okołomenopauzalne, a ponadto wywiera korzystny wpływ na metabolizm kości. Dzięgiel chiński (Dong Quai) wzmacnia mięśnie macicy. Drapacz lekarski (Blessed Thistle) łagodzi objawy spowodowane niedoborem żeńskich hormonów płciowych. Niepokalanek mnisi (Chasteberry) od dawna jest popularnym środkiem na dolegliwości menstruacyjne.

 

Menopausal Formula, oprócz składników roślinnych zawiera wiele cennych witamin i składników mineralnych, które wspomagają funkcje życiowe kobiety. W okresie menopauzy, gdy wygasa funkcja hormonalna gruczołów płciowych, organizm w znacznym stopniu narażony jest na utratę wapnia. Uzupełnianie tego pierwiastka w diecie, jak również witamin D i C, wspomoże w utrzymaniu mocnych kości.

 
Cena Detaliczna
179.00
Cena Klubowa
134.00

Kod
FL0115

Menopausal Formula (135 kapsułek - masa netto: 121,5 g)
Dla dojrzałych kobiet

Składniki / 1 tabletka zawiera:
Witamina A 150 mcg Cynk 3 mcg
Beta karoten 4,5 mg Miedź 200 mcg
Witamina D3 2 mcg Żelazo 1 mg
Witamina C 100 mg Mangan 500 mcg
Witamina E 40 mg Jod 15 mcg
Witamina B1 2,5 mg Selen 10,5 mcg
Witamina B2 2,5 mg Chrom 20 mcg
Witamina B3 7,5 mg Molibden 15 mcg
Witamina B4 40 mcg Bor 300 mcg
Witamina B5 5 mg Field Horsetail 650 mcg
Witamina B6 2,5 mg Dong Quai 7.5 mg
Witamina B12 5 mcg Żeń-szeń syberyjski 10 mg
Biotyna 30 mcg Korzeń lukrecji 10 mg
PABA 2,5 mg Black cohosh root 10 mg
Cholina 2,5 mg Blessed Thistle 10 mg
Inozytol 2,5 mg Chasteberry 10 mg
Wapń (cytrynian i węglan) 100 mg Kompleks bioflawonoidów 1 mg
Magnez (asparginian i tlenek) 50 mg
Potas 10 mg

Dawkowanie: 1-2 tabletki dziennie po posiłku

Uwagi!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.