{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

White Willow CaliVita, KORA BIAŁEJ WIERZBY. NATURALNA ASPIRYNA

SKLEP CALIVITA - CENY HURTOWE - PRODUKTY NATURALNE - KATEGORIE » Preparaty roślinne

Cena:57.00PLN

 
White Willow CaliVita to  Kora Białej Wierzby. NATURALNA ASPIRYNA dla zdrowia!


Czy wiesz
, że już ponad 30 milionów ludzi stosuje codziennie niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) i kwas acetylosalicylowy? Jednak jak pokazują badania ich przyjmowanie obarczone jest ryzykiem powikłań zdrowotnych zwłaszcza ze strony układu pokarmowego.
 

Kora białej wierzby ma korzystny wpływu na stawy, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Doskonale uśmierza ból i obniża gorączkę. Naturalna aspiryna z kory białej wierzby wspomaga zdrowie psychiczne i fizyczne, korzystnie wpływa na gospodarkę hormonalną oraz dbao wzmocnienie organizmu i jego samoregenerację.

 

 

 SUPLEMENT DIETY

 


Natura oferuje Ci naturalne rozwiązania bez ryzyka działań ubocznych. Skorzystaj z cennych właściwości kory wierzby białej (Salix alba) stosowanej już od wieków w medycynie tradycyjnej. To naturalne bogate źródło glikozydów salicylowych, które w organizmie człowieka przekształcane są do kwasu salicylowego bez negatywnych skutków na układ trawienny. Związek czynny – salicynę wyodrębniono z kory wierzby w 1828 w roku i wprowadzono do lecznictwa w miejsce chininy. Jednak jej zastosowanie znane było już dużo wcześniej – w antycznej medycynie greckiej. Dioskorides zalecał korę wierzby na stawy. Z kolei w średniowieczu była ona stosowana jako środek na ból i gorączkę. Kora wierzby białej zawiera m.in. cenne glikozydy fenolowe (salicyna, salikortyna, fragilina, populina), flawonoidy o działaniu antyoksydacyjny (kwercetyna, luteolina, eriodykcjol, naryngenina). To również bogactwo kwasów (elagowy, ferulowy, p-kumarowy, kawowy) oraz garbników.

Komu można polecić White Willow?

    osobom potrzebującym wzmocnienia, zregenerowania organizmu i wsparcia zdrowia;
    dbającym o zdrowie stawów;
    chcącym zwiększyć wydolność psychiczną i fizyczną;
    osobom w podeszłym wieku;
    rekonwalescentom;
    meteoropatom;
    kobietom podczas menstruacji;
    w miesiącach jesienno-zimowych.

Czy wiesz, że wyciąg z kory białej wierzby powszechnie nazywany jest „naturalną aspiryną”? Co istotne - nie wywołuje ona dolegliwości żołądkowo-jelitowych.

 
Kod
FL0071

White Willow - NOWOŚĆ (100 kapsułek - masa netto: 53 g)
Ku zdrowiu z korą białej wierzby


Dawkowanie:
1-2 kapsułki dziennie po posiłku popijając obficie ciepłą wodą. Po 4 tygodniach stosowania produktu należy zrobić przerwę w użyciu.
 

Składniki aktywne:
400 mg Kora białej wierzby


  Uwagi!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu, dzieci, młodzież, kobiety w ciąży i karmiące piersią, uczulenie na salicylany lub inne niesterydowe leki przeciwzapalne.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania:
produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

   

 

Polecamy także:

D-drops liquid vitamin D (30 ml) Calivita, Na Odporność, Kości, Mięśnie
85.00PLN