Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

ZenThonic - SUPLEMENT DIETY

SKLEP CALIVITA DLA KLUBOWICZA - CENY HURTOWE  » Witaminy i antyoksydanty

Cena:217.40PLN

 

SUPLEMENT DIETY

 

Głównym składnikiem produktu ZenThonic jest owoc zwany mangostanem - jeden z najbardziej wartościowych pokarmów ludzi zamieszkujących kraje azjatyckie, określany także owocem bogów. W Azji do dnia dzisiejszego uważany jest za najbardziej święty i cenny owoc, jednak nadal jeszcze jest mało poznany w Ameryce Północnej oraz Europie.

 

Mangostan to roślina o wyjątkowych walorach smakowych i unikalnym składzie. Zasadniczymi aktywnymi składnikami są m.in. ksantony - flawonoidy o potężnym działaniu antyoksydacyjnym. Owoc bogaty jest również w inny cenny składnik antyoksydacyjny - witaminę C. W ostatnich latach mangostan poddano licznym badaniom, udowadniając jego wyjątkowe właściwości zdrowotne. Składniki aktywne wspierają nasz organizm w walce z wolnymi rodnikami i pomagają zachować prawidłowe funkcje komórek. Owoc ten zawiera także potas, wapń, fosfor, żelazo, witaminy B1, B2 i B6, które skutecznie wspomagają nas w zachowaniu naszego zdrowia. Pozostałe składniki produktu to koncentraty starannie dobranych i równie wartościowych owoców, korzystne dla naszego zdrowia, nadające produktowi ZenThonic wspaniały smak.

 

8 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita®:

Bazując już na 25. letnich doświadczeniach naszych wybitnych specjalistów, oferujemy innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy jakości.

Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita®.

Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.

Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.

Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.

Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA, zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi w przemyśle farmaceutycznym.

Produkcja podlega rygorystycznej kontroli jakości zgodnie z wymaganiami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej). Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.

Produkty posiadają Certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, jak również posiadają pozytywne odpowiedzi na powiadomienia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).Cena Detaliczna
289.10
Cena Klubowa
217.40

Kod
CV0132

ZenThonic (Masa netto: 946 ml)
Koncentrat z mangostanu i nie tylko


Dawkowanie:
Przyjmować od 2 do 6 łyżek dziennie między posiłkami. Zamieszać przed użyciem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Składniki:

36%koncentrat soku z owocu mangostanu właściwego
10%koncentrat soku z czerwonych winogron
3%koncentrat soku z truskawek
1.2%koncentrat soku z żurawiny wielkoowocowej
0.5%koncentrat soku z malin
0.5%koncentrat soku z wiśni
0.3%koncentrat soku z jabłek
0.3%koncentrat soku z gruszek
0.3%koncentrat soku z borówki amerykańskiej
0.3%przecier gruszkowy


Uwagi!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ostrzeżenie:
Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt nie otwarty należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła, światła, ujemnych temperatur. Po otwarciu produkt przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 45 dni. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

 

 

 


 

Dlaczego warto pić sok z Mangostanu? "

CaliNews Styczeń 2007


 
 
Stres oksydacyjny

 

Batalia o nasze zdrowie oraz próby przeciwstawienia się procesowi starzenia się, na szczęście w obecnych czasach przeistoczyły się w fazę obrony. Jedynym problemem jest fakt, że walczymy z niewidzialnym, nienamacalnym wrogiem. Każdego dnia, bez żadnych skrupułów, każda komórka naszego organizmu poddawana jest ciągłym atakom. Paradoksalnie, nasze komórki również same produkują własnych wrogów; głównych jednak przyczyn należy doszukiwać się w środowisku, w którym żyjemy oraz w naszym stylu życia, w tym - w nawykach żywieniowych.

 

Tlen - z jednej strony nieodzowny do życia - biorąc udział w procesach chemicznych może stać się dla nas śmiertelnie niebezpieczny. Łatwo ulega pobudzeniu i przystępuje do ataku, wywołując zmiany degeneracyjne. Naukowo określa się to jako reaktywną formę tlenu. Innymi słowy, jest to wolny rodnik odpowiedzialny za osłabienie systemu odpornościowego, uszkodzenia, a nawet śmierć komórek, zmiany w materiale genetycznym (DNA) oraz cały wachlarz dolegliwości. Wolne rodniki mogą „opanować" z czasem część lub cały organizm, powodując tzw. stres oksydacyjny.

 

Nie od dziś wiadomo, że podstawą zdrowia jest żywność wysokiej jakości. Obfituje ona w dużą ilość potrzebnych nam „żywieniowych żołnierzy", by prowadzili w naszym organizmie bitwę z wolnymi rodnikami. Powinniśmy więc wybierać taki rodzaj pożywienia, który zawiera duże ilości składników roślinnych, np.: antocyjany, flawonoidy, ksantony, składniki mineralne, czy witaminy.

 

MANGOSTAN W PEŁNI SPEŁNIA TE WYMAGANIA!
 

 

 

 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: