{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Liquid Chlorophyll Firmy CaliVita wymiata oraz eliminuje toksyny z organizmu.

SKLEP CALIVITA - CENY HURTOWE - PRODUKTY NATURALNE - KATEGORIE » Oczyszczanie organizmu

Cena:133.00PLN

 

 Liquid Chlorophyll Firmy CaliVita wymiata oraz eliminuje toksyny z organizmu.

Obecnie coraz częściej mamy do czynienia z substancjami chemicznymi, wywierającymi negatywny wpływ na nasz organizm, znajdującymi się m.in. w produktach spożywczych, lekarstwach, zanieczyszczonym powietrzu, czy powstających w wyniku różnorodnych procesów przemiany materii. Przez wieki chlorofil, pochodzący z lucerny, był stosowany na całym świecie w celu oczyszczania organzimu. Lucerna siewna jest bogatym źródłem białka, chlorofilu, beta-karotenu, witamin: A, D, E, B6, K oraz enzymów. Chlorofil oferuje naturalną ochronę przed niekorzystnym działaniem szkodliwych substancji!

 

 

SUPLEMENT DIETY

 

Chlorofil jest zielonym barwnikiem, który w znacznych ilościach znajduje się w chloroplastach liści roślin. Barwniki to związki chemiczne, które pochłaniają światło widzialne o określonej długości fali. W procesie fotosyntezy przekształcają energię słoneczną w energię chemiczną. Chlorofil wykorzystuje głównie światło czerwone i niebieskie - z tego powodu liście bogate w chlorofil są zielone. Przez wieki chlorofil, pochodzący z lucerny, był stosowany na całym świecie w celu oczyszczania organzimu. Lucerna siewna jest bogatym źródłem białka, chlorofilu, beta-karotenu, witamin: A, D, E, B6, K oraz enzymów. Posiada alkalizujący wpływ na układ trawienny, co w dzisiejszych czasach nabiera coraz większego znaczenia.

 

W przypadku nadmiernej podaży białek, spożywania słodyczy, picia kawy, napojów gazowanych, do naszego organizmu dostają się chlorki oraz fosforany. Z tych substancji mogą powstać kwaśne produkty przemiany materii, które - jeśli nie zostaną usunięte z organizmu - mogą gromadzić się w tkankach. W takiej sytuacji zaleca się rozpoczęcie diety oczyszczającej, w której Liquid Chlorophyll może „podać pomocną dłoń".

 
Kod
CV0133


Liquid Chlorophyll (Masa netto: 473 ml)

Chlorofilina z lucerny siewnej

 
Dawkowanie:
1 łyżeczka (5 ml) dziennie do wody. Produkt zamieszać przed użyciem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Składniki aktywne:15 mg Chlorofilina sodowo-miedziowa (z lucerny siewnej)
Roztwór aromatyzowany olejkiem miętowym


Uwagi!

Przyjmowanie chlorofilu może spowodować zielone zabarwienie moczu lub kału, a także języka. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne, przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt nie otwarty należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła, światła, ujemnych temperatur. Po otwarciu produkt przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 3 miesięcy. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.
 

 

Polecamy także:

Ac Zymes Calivita, Zdrowie Jelit, Odpornosc Organizmu, Probiotyk
72.00PLN
Nopalin Calivita, Oczyszczanie Organizmu, Praca Jelit, Odchudzanie, Błonnik
110.00PLN
Pure Yucca CaliVita, Odtruwa i Oczyszcza Organizm, Stawy, Reguluje Wydalanie
70.00PLN
Strong Bones CaliVita 250 kaps, Wapń I Magnz Na kości I Mięśnie
104.00PLN
Triple Potency Lecithin CaliVita, Lecytyna Potrójnej Mocy
116.00PLN
Vital 0 Calivita, Naturalna Multiwitamina Dla Grupy Krwi 0
106.00PLN