{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Aquarion Calivita, Odkwasza, Odtruwa, Zapobiega Chorobom

SKLEP CALIVITA - CENY HURTOWE - PRODUKTY NATURALNE - KATEGORIE » CaliVita Electronics

Cena:6200.00PLN

 

 

 

AQUARION - CENA KOŃCOWA DLA KLUBOWICZA   

 

Zwrot 12% wartości netto - w formie rabatu po 40 dniach od zakończenia m-ca).

Kupując na firmę (potrzebne dokumenty: Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej) możesz odliczyć Vat i podatek dochodowy .

Po rejestracji, którą dokonam za Ciebie w firmie,  (tylko przedpłata do firmy)

otrzymasz dodatkowe potwierdzenie zamówienia na e-mail  z podanym nr. konta do wpłaty.

Koszty zakupu urządzenia Aquarion zwrócą się w przeciągu 2-3 lat, co stanowi 1/5 żywotności urządzenia (ok. 20 lat)

Czteroosobowa rodzina wypija średnio 20-25 butelek na tydzień
Jest to koszt ok. 3000 PLN rocznie.


MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA RATY BEZ ODSETEK!

1 rata - za pierwszy miesiąc okresu dzierżawy wynosi 2200 PLN brutto (słownie: dwa
tysiące dwieście złotych brutto) – płatna w chwili podpisania umowy dzierżawy.

Następne 5 rat opłaty dzierżawy wynoszą po 800 PLN brutto (słownie: osiemset złotych brutto) - płatne
do ostatniego dnia miesiąca okresu dzierżawy.

Wymiary filtra Aquarion:  wysokość 33.5 cm, szerokość 27 cm, głębokość 11cm.

 


 

AQUARION CALIVITA, FILTR AQUARION,  URZĄDZENIE XXI WIEKU 

 

Aqarion CaliVita to urządzenie, które służy naszemu zdrowiu wytwarzając wodę alkaiczną. Ona odkwasza, odtruwa i zapobiega chorobom związanym z kwasicą metaboliczną (dna moczanowa, nadciśnienie, choroby serca, miażdżyca i wiele innych...) 

AQUARION CALIVITA to specjalne urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody, wytwarzające jonizowaną, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń, metali ciężkich i toksyn wodę. Na panelu sterującym urządzenia sami możemy ustalić kwasowość, bądź też alkaliczność wody i wykorzystać ją do różnych celów. Alkaliczna woda jonizowana jest antyoksydantem, a dzięki właściwościom alkalizującym ma korzystny wpływ na nasz organizm. Wodę kwaśną można stosować wyłącznie zewnętrznie.


Żywe organizmy w 75-98% składają się z wody, która odgrywa kluczową rolę w zachowaniu zdrowia.

 

Z powodu ciągłego wzrostu zanieczyszczeń oraz produkcji odpadów przemysłowych, ziemskie zasoby wody kurczą się każdego dnia. Obecnie tylko 0,1 % ziemskich zasobów wodnych nadaje się do picia. Ciało człowieka o wadze 75 kg zawiera około 50 litrów wody.

 

Dlatego też woda jest nie tylko ważną substancją, ale także istotnym elementem niezwykle delikatnej równowagi wodno-elektrolitowej organizmu. Pełni również szereg innych funkcji: wspomaga absorpcję składników odżywczych, usuwa z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii, odgrywa ważną rolę w utrzymaniu stałej temperatury ciała (parowanie, pocenie się), chroni nasze najważniejsze narządy oraz reguluje w komórkach poziom elektronów i protonów.

 

 

 FAKTY:

  • Do dezynfekcji wody w instalacjach wodociągowych stosuje się głównie chlor, dwutlenek chloru i ozon. Podczas dezynfekcji reagują one z mikrozanieczyszczeniami wody, tworząc szkodliwe dla zdrowia - często kancerogenne - uboczne produkty dezynfekcji.

  • Rury transportujące wodę uwalniają liczne substancje do wody. Odkładający się kamień oraz korozja metalowych rur, a także ich konserwacja przy użyciu różnych środków chemicznych powodują zanieczyszczenie wody;

  • Wg WHO 80 % wszystkich chorób współczesnej cywilizacji ma związek z jakością wody pitnej;

  • Wg raportu NIK (marzec 2002 r.) ocena stanu zaopatrzenia w wodę 20 miast liczących 200 tyś. i więcej mieszkańców ujawniła, że w ponad 2/3 kontrolowanych miast jakość wody wodociągowej dostarczonej ludności oraz woda czerpana z większości ogólnodostępnych zaworów studni publicznych, nie odpowiada wymaganiom wody pitnej.


  Filtr AQUARION wytwarza wodę jonizowaną w wyniku wstępnej wielostopniowej filtracji wody z kranu a następnie jej elektrolizy.


W wyniku tych procesów otrzymujemy wodę alkaliczną i kwaśną o różnym poziomie pH. Większość pokarmów spożywczych, niektóre substancje dodatkowe oraz lekarstwa zmieniają wartość pH organizmu w kierunku kwaśnym, czyli zakwaszają go. W idealnej sytuacji nasz organizm jest w stanie sobie z tym poradzić, wykorzystując odpowiednie rezerwy alkaliczne. Jednak długotrwałe zakwaszenie organizmu może być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych. Alkaliczna woda jonizowana wspaniale alkalizuje organizm i pomaga zachować prawidłową równowagę kwasowo-zasadową.
 

 

Zalety urządzenia  Aquarion


*Dokładnie oczyszcza wodę: posiada zewnętrzny filtr mechaniczny, który odfiltrowuje większe zanieczyszczenia oraz drugi wielostopniowy, wymienny filtr o średnicy 0,01 mikrona, który usuwa zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, metale ciężkie, chlor. Przepuszcza z kolei niezbędne składniki mineralne, takie jak wapń, magnez, potas. Oprócz fazy węglowej wzbogaconej srebrem, filtr posiada także turmalin, który w naturalny sposób dodatkowo jonizuje wodę. 


*Wielostopniowa jonizacja wody (podczas elektrolizy wody, Aquarion może wytwarzać  zarówno wodę alkaliczną, jak i kwaśną o 4 różnych zakresach poziomu pH.


    - Jonizowana woda alkaliczna jest wspaniałym antyoksydantem.  Skutecznie alkalizuje organizm, wspomagając zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej i odwracając w ten sposób proces zakwaszania organizmu przez pewne rodzaje pożywienia, leki, itp. Wpływa również pozytywnie na nasz organizm i pobudza go do działania.
    - Kwaśna woda jonizowana może być stosowana wyłącznie zewnętrznie!, np. do pielęgnacji twarzy, oczyszczania skóry. Woda o wyższym poziomie kwasowości może być używana do dezynfekcji powierzchni, a także do prac domowych (dezynfekujące działanie bez chemikaliów).


*Dzięki systemowi elektrod platynowo-tytanowych, alkaliczna woda jonizowana osiąga optymalny ujemny poziom ORP (potencjał osydoredukcyjny).


*Struktura alkalicznej wody jonizowanej ulega zmianie, co znacznie zwiększa jej absorpcję i zdolność nawadniania organizmu. W wodzie tradycyjnej cząsteczki wody tworzą klaster złożony z 12-18 molekuł. Podczas procesu jonizacji zmienia się klasterowa struktura wody - dzięki temu klastery tworzą 6 cząsteczek, co polepsza zdolność penetracji i lepszego nawodnienia organizmu, a także zwiększa skuteczność oczyszczania komórek z ubocznych produktów przemiany materii.

*Urządzenie wytwarza wodę nasyconą tlenem, która może pomóc w zachowaniu zdrowia i jest przydatna dla każdego.
 

Efekty stosowania wody alkalicznej:    

                                                                         
*zmniejsza zakwaszenie, odtruwa, zapobiega chorobom związanym z kwasicą metaboliczną (dna moczanowa, nadciśnienie, choroby serca, miażdżyca i wiele innych...
*wspomaga funkcjonowanie nerek;
*aktywuje i równoważy naturalny system ochronny organizmu;                                                   
*wspomaga funkcje trawienne;
*zmniejsza cellulit;                                                          
*właściwe jej połączenie z codzienną dietą może wspomóc proces odchudzania;
*dodaje energii;
*obniża zmęczenie;

 

Jonizowana woda alkaliczna jest wspaniałym antyoksydantem. Zawiera wiele hydroksylowych jonów (OH-), które wiążą wolne rodniki w naszym organizmie. Alkaliczna woda jonizowana pojawia się w płynie mózgowym w ciągu jednej minuty od spożycia, co może poprawić zdolności koncentracji i myślenia. Jest to spowodowane faktem, że woda jonizowana zasadniczo różni się od tradycyjnej wody. Cząsteczki wody wzajemnie wiążą się w molekuły zwane klasterami. W wodzie tradycyjnej jest od 12-18 molekuł, zaś w wodzie jonizowanej 4-6.Wten sposób zwiększa się zdolność nawodnienia organizmu. Elektrody tytanowo-platynowe zapewniają również optymalny ujemny poziom ORP wody alkalicznej (potencjał oksydoredukcyjny - określa zdolności do oddawania i przyjmowania elektronów, czyli do wchodzenia w reakcje chemiczne powodujące utlenianie lub redukcję). Ujemny potencjał ORP umożliwia działanie antyoksydacyjne. Woda z urządzenia jest także bogata w tlen.

 

Efekty stosowania wody kwaśnej: 
 

*oczyszcza i pielęgnuje skórę;
*czysta kuchnia, bez stosowania środków chemicznych;

 

Kwaśna woda jonizowana jest znakomita dla naszej skóry. Woda kwaśna z poziomu 1-2 może być stosowana do celów kosmetycznych, poziom 3-4 wykazuje właściwości antyseptyczne - z jej pomocą możemy dezynfekować np. powierzchnie blatów, ściereczki w kuchni, itd. Kwaśna woda jonizowana nie nadaje się do spożycia!

 

Urządzenie Aquarion:

 

*ma nowoczesny, estetyczny wygląd, z łatwością można go również zamontować na ścianie;
*jest proste w użyciu, obsłudze;
*posiada łatwo wymienialny filtr, którego stopień zużycia można na bieżąco śledzić;
*jest przyjazne dla środowiska - idealnie czysta woda, zachowana higiena w kuchni

*w komplecie instrukcja obsługi, praktyczny film montażu na DVD.

 

Urządzenie jest kontrolowane przez mikrokomputer, który reguluje i kieruje procesem wytwarzania wody jonizowanej. Ustala wartość pH, ciśnienie wody; posiada wbudowany własny system diagnostyczny. Można go włączyć przez proste naciśnięcie przycisku. W przypadku skoków napięcia prądu, zwarcia lub jeśli w wodzie są obecne jakieś niebezpieczne zanieczyszczenia przemysłowe (np. rtęć), komputer automatycznie wyłączy urządzenie.


Cyfrowy wyświetlacz, łatwy do odczytu wskaźnik pozwala na przybliżoną ocenę czasu wymiany filtra. Kolor tła oświetlenia zmienia się w zależności od trybu obsługi. Urządzenie „pamięta" pH ostatnio używanej wody i podczas ponownego uruchomienia będzie wytwarzać te same parametry. Na wyświetlaczu wskaźnik czytnika pH zaświeci się na niebiesko - jeśli wytwarzamy wodę alkaliczną lub na pomarańczowo - jeśli urządzenie wytwarza roztwór kwaśny.
 

Dzięki specjalnemu systemowi elektrod tytanowo platynowych alkaliczna woda jonizowana osiąga optymalny poziom ORP (potencja utleniania - redukcji). Alakaiczna woda jonizowana posiada ujemny ORP, co nie powoduje utleniania orgainzmu, a wręcz "przywraca" mu witalność.

 

WODA ALKALICZNA
 

 

  Poziom 1

Lekko alkaliczna
pH 7,5 - pH 8,5

  Poziom 2

Umiarkowanie alkaliczna

pH 8 - pH 9
Do picia przez kilka miesięcy. Doskonała do przygotowywania dań na zimno i sałatek


Poziom 3

Średnio alkaliczna

pH 8,5 - pH 9,5

Najczęściej używany poziom alkaliczności - do herbaty, kawy i innych gorących napojów. Doskonała  do gotowania.


Poziom 4

Silnie alkaliczna

pH 9,5 - pH 10 +

Najwyższej klasy woda alkaliczna. Zalecana do picia wyłącznie przy stosowaniu intensywnej kuracji oczyszczającej lub choroby. Taka woda posiada bardzo silny wpływ oczyszczający na nasz organizm. Zalecana do gotowania warzyw i zup ponieważ eliminuje gorzki smak i lepiej wydobywa naturalny kolor warzyw

 

WODA KWAŚNA

 


Poziom 1

Lekko kwaśna

pH 6,5 - pH 5,5

Wyśmienita do higieny jamy ustnej.

  Poziom 2

Umiarkowanie kwaśna

pH 6 - 5,5 pH

Do pielęgnacji skóry i mycia ciała.


Poziom 3

Średnio kwaśna

pH 5,5 - pH 5

Do zastosowań domowych i czyszczenia chemicznego.


Poziom 4

Wysoce kwaśna

pH 5 i poniżej

Do sterylizacji. Idealna do mycia owoców i warzyw.

 

 

"Wypijamy 90% naszych chorób"

(Louis Pasteur)

 

 

 

Najczęściej zadawane pytania:

 

Gdzie można kupić urządzenie Aquarion?
Aquarion możesz kupić w tym sklepie.

 

Czy udzielana jest gwarancja na urządzenie?
Tak. Na urządzenia udzielana jest gwarancja.

 

Jak wygląda proces instalacji urządzenia w domu?
Proces instalacji jest bardzo prosty. Wszystko przedstawione jest w dokładnej instrukcji.

 

Czy moja firma może otrzymać fakturę na zakup urządzenia?
Tak. Wystarczy zarejestrować firmę jako nowego członka Klubu CaliVita. Po wrzuceniu do koszyka, przy końcowej realizacji zamówienia należy podać  dane firmy i pesel do rejestracji.Kupując na firmę (potrzebne dokumenty: Centralna Ewidencja i Informacja o  Działalności Gospodarczej)

Czy potrzebne jest specjalne zasilanie do urządzenia?
Nie. Wystarczy zwykłe gniazdko 220V.

 

Jaka jest żywotność urządzenia?
Żywotność urządzenia wynosi 20 lat.

 

Na jak długo starcza filtr i ile kosztuje nowy?
Filtr starcza na ok. 4000 litrów wody. Nowy kosztuje 65 euro. (ok 0,016 euro / 1 litr)

 

 


PORÓWNANIE Z INNYMI FILTRAMI

 

  Filtr mechaniczny + dejonizator Filtr odwróconej osmozy Filtr odwróconej osmozy + UV AQUARION CALIVITA
Usuwanie makroelemenetów (potas, wapń, magnez) - tak tak nie
Usuwanie mikroelementów (cynk, miedź, itd) - tak tak nie
Filtracja zanieczyszczeń (chlor, chlorowane składniki, organiczne substancje) - tak tak tak
Filtracja zanieszczyszeń stałych (rdza, kamień wapienny) tak tak tak tak
Filtracja bakterii i wirusów - tak tak tak
Rozmiar i materiał filtra 1 - 90 mikronów  ceramiczny 0,0001 mikrona + węglowy 0,0001 mikrona + węglowy 0,01 mikrona ceramiczny + turmalin + węglowy wzbogacony srebrem
Światło lecznicze - - UV FIR
Kwaśny / zasadowy odczyn pH - - -

Alkaiczny odczyn pH :7.5 - 10.00

kwaśny odczyn pH : 5.0 - 6.5

 

Jonizacja - - - silna jonizacja
ORP (Potencja redox) - - - -300 do -850


 

 

Urządzenie do jonizacji i oczyszczania wody Aquarion cz. I

Dr. József Kohan

 

Ludzie poszukują źródeł młodości już od kilku wieków, a może nawet od kilku tysięcy lat. Chcą odkryć szczególny rodzaj wody o medycznych właściwościach - eliksir życia - który może cofnąć czas i rozwiązać nasze problemy. Oczywiście badania w tej dziedzinie trwają również i w obecnych czasach, lecz metody uległy zmianie.

 

Woda ma kardynalne znaczenie dla życia na ziemi. Żywe organizmy w 70-98% składają się z wody, dlatego też prawidłowa zawartość wody w organizmie jest istotna z punktu widzenia zachowania naszego zdrowia. Woda pełni szereg ważnych funkcji: wspomaga absorpcję substancji znajdujących się w pokarmach, rozpuszcza i usuwa z organizmu produkty przemiany materii, odgrywa ważną rolę w utrzymywaniu stałej temperatury ciała (parowanie, pocenie się), chroni nasze najważniejsze narządy, jest niezbędna w wielu innych, ważnych procesach fizjologicznych.

 

Musimy pić wodę nie tylko wtedy, kiedy jesteśmy spragnieni. Pragnienie oznacza już niedobór wody. Nasz organizm nie potrafi gromadzić i przechowywać dużych ilości wody, stąd należy bezustannie ją uzupełniać. Aby zachować równowagę i prawidłowy przebieg procesów zdrowotnych organizmu, powinniśmy pić ok. 2,5 litra wody dziennie. W pewnych sytuacjach możemy zwiększyć tę ilość nawet do 3-4 litrów, kiedy bardzo pocimy się (np. w wakacje lub uprawiając jakieś ćwiczenia albo kiedy pracujemy ciężko fizycznie). Ważne zatem jest picie odpowiedniej ilości wody dobrej jakości. Coraz częściej jest to możliwe, ponieważ są już dostępne urządzenia do uzdatniania wody wodociągowej. Również w ofercie CVI  można nabyć Aquarion.

 

Kiedy zainstalujesz Aquarion, woda przepływa najpierw przez mechaniczny filtr, który odfiltrowuje większe zanieczyszczenie. Urządzenie posiada również wewnętrzny filtr wielkości 0,01 mikrona, który oczyszcza wodę z wirusów oraz bakterii. Po zakończeniu procesu filtracji, woda zostaje poddana jonizacji. Następuje to w tytanowo-platynowym naczyniu pomiędzy dwoma elektrodami. Te dwie elektrody oraz wewnętrzna część naczynia są oddzielone specjalną membraną. Możemy sami zdecydować, jakie chcemy uzyskać właściwości wody i w odpowiedni sposób dostosować do tego urządzenie. Ponadto, obecność turmalinu o unikalnych właściwościach wzbogaca wodę w ujemne jony.

 

Aquarion posiada więc unikalną, charakterystyczną cechę: potrafi rozdzielać wodę na wodę kwaśną lub alkaliczną. Pierwsze badania w tej dziedzinie rozpoczęły się ok. 50 lat temu w Japonii oraz w byłym ZSRR. Podczas eksperymentów na roślinach i zwierzętach zaczęto obserwować coraz więcej pozytywnych zmian. Postanowiono więc wykonać badania na ludziach. Wyniki przeszły wszelkie oczekiwania.

 

Urządzenie wytwarza jonizowaną wodę, filtrując kilka razy tzw. popularnie określaną „kranówę" oraz usuwając z niej chlor za pomocą elektrod. Po oddzieleniu, woda będzie miała albo odczyn pH kwaśny albo zasadowy. Nasz organizm ma odczyn lekko zasadowy, tak więc konsumpcja jonizowanej wody alkalicznej nie ma na niego negatywnego wpływu, a wręcz przeciwnie - może nawet wspomagać prawidłowe jego funkcjonowanie. Wodę kwaśną można stosować tylko zewnętrznie. Możemy jej również użuwać do dezynfekcji pewnych powierzchni, bez konieczności stosowania substancji chemicznych.

 

 

Urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody Aquarion cz. II

 

Woda jonizowana ma ogromne znaczenie dla organizmu. Cząsteczki H20 w wodzie wzajemnie wiążą się. Takie związane molekuły są określane mianem klasterów. Podczas gdy w „konwencjonalnej" wodzie klaster składa się z 12-18 molekuł H2O, jonizowana woda ma sześciokątne klastery, składające się tylko z 6 molekuł H2O. Mniejsza „struktura" sprawia, że taka woda może łatwiej przedostać się do komórek, niż „normalna" woda. Klasterowa struktura wody tworzy się podczas procesu jonizacji. W ten sposób, zdolność nawadniania może być sześciokrotnie większa, gdyż jest łatwiej absorbowana, łatwiej przedostaje się do komórek, gdzie zostaje wykorzystana.

 

Działanie jonizowanej wody alkalicznej:

 

Większość spożywanych pokarmów zakwasza nasz organizm. Dodatkowo proces ten może być nasilony przez obecność w pokarmie pewnych substancji dodatkowych oraz niektórych leków. W idealnej sytuacji nasz organizm jest w stanie poradzić sobie z zakwaszeniem, tzn. gdy posiada odpowiednie rezerwy alkaliczne. W przeciwnym razie, zakwaszenie może niekorzystne wpływać na funkcje organizmu, nie wywołując początkowo żadnych widocznych objawów, ale po pewnym okresie czasu może być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest fakt, iż organizm zużywa dużą ilość składników mineralnych, aby sobie to zrekompensować. Jonizowana woda zasadowa alkalizuje organizm w skuteczny sposób oraz pomaga zachować prawidłową  równowagę kwasowo-zasadową naszego organizmu.

 

W molekułach wody alkalicznej dominujący jest ujemny ładunek (OH-) - dlatego też jest ona odpowiednia do wiązania wolnych rodników w naszym organizmie, którym brakuje ładunku. Wolne rodniki to nietrwałe cząsteczki, które zawierają nieparzystą liczbę elektronów. Dążą one do przywrócenia stanu prawidłowego, czyli parzystej liczby elektronów, uzupełniając elektrony z komórek otaczających tkanek, w efekcie zniszczeniu ulega struktura ścian komórek. Z tego powodu woda alkaliczna posiada znakomite działanie antyoksydacyjne, w efekcie wzmacnia ochronę naszych komórek przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.

 

Kiedy stosujemy jonizowaną wodę, tworzy się specjalna substancja pełna ujemnego ładunku, która jest podobna do tej występującej w morzu lub w wodospadzie i która jest znana ze swojego korzystnego działania na ludzki organizm. W takich okolicznościach wzmocnieniu ulega nasz naturalny system obronny - w efekcie nie przeziębiamy się, a istniejący poziom energii osiąga swój maksymalny pułap.

 

Charakterystyczne właściwości jonizowanej wody kwaśnej:

 

Możemy łatwo ją uzyskać poprzez odpowiednie ustawienie parametrów urządzenia. Zastosowanie jej zewnętrznie na skórę daje korzystne efekty. Woda ta jest znakomita dla osób, cierpiących z powodu grzybicy stóp i paznokci (mocz codziennie stopy w jonizowanej wodzie kwaśnej przez 30 minut). W Japonii stosuje się ją w leczeniu oparzeń skóry i ran, od momentu kiedy uświadomiono sobie, iż ludzie znacznie szybciej powracają do zdrowia po używaniu takiej wody.

 

Jonizowana woda odblokowuje zatkany nos podczas grypy lub przeziębienia, może także w znaczący sposób zmniejszyć podrażnienia błony śluzowej w przypadku alergii na pyłki kwiatowe. Jest również doskonała dla kobiet do higieny intymnej.

 

Z drugiej strony nie wolno pić tego rodzaju wody, gdyż podczas jonizacji ujemnie naładowane substancje, chlor, azotyny, itd. są „składane" w dodatniej elektrodzie (tzn. przechodzą do roztworu kwaśnego). Jony te są szkodliwe dla naszego organizmu.

 

Kwaśną wodę można także zastosować w gospodarstwie domowym, dezynfekując powierzchnie bez użycia substancji chemicznych.

 

Podsumowując - AQUARION to urządzenie o wysokiej jakości filtra, produkujące jonizowaną, sterylną, aktywną wodę bogatą w tlen, pozbawioną ciężkich metali i trujących substancji. Posiada wiele atutów dzięki możliwości neutralizowania wolnych rodników. Konsumując alkaliczną wodę, możemy skutecznie przeciwstawić się zakwaszeniu naszego organizmu. Oprócz odpowiedniego procesu jonizowania wody, niezwykle istotne jest, iż urządzenie dostarcza pitną wodę, która chroni lub przyczynia się od odzyskania zdrowia.

 

Dr. József Kohan
Redaktor: Szabina Pal


 

WIĘCEJ INFORMACJI >>> www.wodazdrowa.com.pl