{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Liquid C + Bioflavonoids, Naturalna wit C na odporność organizmu

SKLEP CALIVITA - CENY HURTOWE - PRODUKTY NATURALNE - KATEGORIE » Witaminy i antyoksydanty

Cena:64.00PLN

 

SUPLEMENT DIETY

 

Cudowne, wszechstronne właściwości witaminy C powszechnie są znane… ale w połączeniu z innymi cennymi składnikami i to wszystko w postaci płynnej… To jest to!


Liquid C + Bioflavonoids with  Rose Hips to formuła zawierająca kompleks antyoksydantów, którego aktywne  składniki, działając synergiczne, stanowią ochronę przed wolnymi rodnikami.  Dzięki płynnej postaci Liquid C +  Bioflavonoids with Rose Hips, polecany jest przede wszystkim osobom mającym  problemy z połknięciem dużych tabletek lub kapsułek.

Wolne rodniki  to atomy, grupy atomów lub cząsteczki zdolne do samodzielnego istnienia, mające  jeden lub więcej niesparowanych elektronów. Są one odpowiedzialne za  uszkodzenia ważnych struktur biologicznych w komórkach, prowadząc do zaburzeń  strukturalnych i funkcjonalnych. Powstają zarówno w środowisku zewnętrznym  (m.in.: pod wpływem promieniowania UV, promieniowania jonizującego, ozonu), jak  i w organizmie człowieka (np.: w reakcjach oddychania tkankowego, przy fagocytozie,  aktywacji genów itp.). Źródłem wolnych rodników mogą być również: palenie  tytoniu, infekcje, zanieczyszczenie środowiska itp.


Osobom, które są narażone na  wyżej wymienione czynniki poleca się   spożywanie większych ilości antyoksydantów np. w postaci Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips.

Produkt może okazać się również doskonałym  wsparciem dla tych, którzy nie spożywają wystarczającej ilości witaminy C  (świeże owoce, warzywa) lub odżywiają się nieracjonalnie.


Jednym ze  składników aktywnych produktu jest witamina C - to ważna witamina o  właściwościach antyoksydacyjnych. Chroni DNA, białka, tłuszcze przed  utlenianiem. Wpływa na syntezę kolagenu i prawidłowe funkcjonowanie układu  nerwowego. Odgrywa istotną rolę w metabolizme energetycznym i we wchłanianiu  żelaza.

Naturalna Witamina C doskonale się wchłania spełniając rolę obrońcy komórki jako silny antyoksydant.
Nie ma żadnych skutków ubocznych! Nie daje efektu zakwaszania organizmu.

Za transport substancji odżywczych i tlenu do każdej komórki jest m.in. odpowiedzialny układ naczyń krwionośnych. Zdrowe naczynia są mocne, jednocześnie elastyczne, drożne, o gładkiej wewnętrznej ścianie, pozbawione zmian miażdżycowych. Kluczową rolę w tym procesie odgrywa witamina C, ponieważ bierze udział w wytwarzaniu elastyny i kolagenu (są potrzebne, by naczynia były mocne i elastyczne), jednocześnie oczyszcza wewnętrzną ścianę naczyń. Przyspiesza spalanie tłuszczy i jednocześnie wspiera przekształcanie, znajdującego się w wątrobie cholesterolu w kwasy żółciowe. Chroni nasze naczynia, wobec tego i nasze serce, gdyż jest silnym antyoksydantem. Pozytywne działanie witaminy C wcale na tym jeszcze się nie kończy. Badania naukowe udowadniają, że witamina C blokuje powstawanie nitrozaminów, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu komórek nowotworowych. Wspiera produkcję hemoglobiny i czerwonych krwinek w szpiku kostnym. Poprawiając wchłanianie żelaza w układzie pokarmowym, odgrywa ogromną rolę w profilaktyce i leczeniu anemii, wywołanej niedoborem żelaza. Należy wspomnieć jeszcze o jej wspaniałej roli we wzmacnianiu systemu immunologicznego i łagodzeniu alergii. Jest jednak mały kłopot! Witamina C może spełnić wymienione funkcje jedynie w przypadku, gdy jest jej odpowiednia ilość w organizmie! Udowodniono już, że pomimo naszych najlepszych starań zmierzających do racjonalnego odżywiania, nie jesteśmy w stanie zapewnić naszym komórkom wystarczającej ilości witaminy C. Przyczyną jest nie tylko uboga w składniki odżywcze gleba, obróbka artykułów żywnościowych czy ich przechowywanie, lecz również nasz styl życia.

Biorąc pod uwagę podstawową cechę witaminy C (rozpuszczalność w wodzie), tylko produkty wytwarzane w oparciu o najnowoczesniejszą technologię - timed release (stopniowe i rozciągnięte w czasie wchłanianie), są w stanie zapewnić odpowiedni poziom witamin w organizmie. Firma CaliVita International oferuje właśnie takie suplementy żywieniowe:C Plus Flawonoids, C-1000, C-500. C-300. Nie zapomina również o dzieciach - dla najmłodszego pokolenia oferuje tabletki w kształcie zwierząt o nazwie Lion Kids C. Dlaczego tak ważne jest uzupełnianie diety dzieci preparatami witaminowymi?

Kolejnym  istotnym składnikiem są bioflawonoidy cytrusowe, które  oprócz właściwości antyoksydacyjnych, wspomagają wchłanianie witaminy C i jej  wykorzystanie w organizmie. Liquid C +  Bioflavonoids with Rose Hips zawiera ponadto ekstrakt z owoców dzikiej róży,  bogate  źródło witaminy C.

Skład  produktu został wzbogacony o opatentowaną formułę Quik-Sorb®,  będącą mieszaniną ekstraktu z korzenia imbiru, ekstraktu z owocu amla (Phyllanthus emblica) i ekstraktu  z owocu papryki, która wspomaga wchłanianie i wykorzystanie aktywnych  składników produktu. Obecność naturalnego nektaru z agawy (Agave americana) oraz olejku cytrusowego sprawia, że produkt  ma słodki a jednocześnie przyjemny cytrynowy smak i aromat. Produkt nie zawiera  sztucznych barwników, ani cukru.

WIĘCEJ O WITAMINIE C

Medycyna Komórkowa – cz. 1 >>> http://youtu.be/hIuQNIYXp-I

Medycyna Komórkowa – cz. 2 >>> http://youtu.be/9k_77UDCwb0


 


 
Cena Detaliczna
85.00
Cena Klubowa
64.00

Kod
CV0174

Dawkowanie:
0,5 łyżeczki dziennie (2,5 ml) rozcieńczyć z wodą lub przyjąć z posiłkiem. Produkt przed użyciem dobrze wymieszać.
 
Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips (Masa netto: 240 ml)

Składniki aktywne w 2,5 ml (opakowanie 240 ml)::
166.7 mg Witamina C
166.7 mg Sproszkowane bioflawonoidy z cytrusów
166.7 mg Sproszkowany owoc dzikiej róży
5.5 mg Rutyna
5.5 mg Hesperydyna
2.8 mg Sproszkowana acerola
 

Uwagi!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu, z dala od nadmiernego ogrzewania, światła, ujemnych temperatur. Po otwarciu opakowania produkt przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 45 dni. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.