{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Lutein Plus Calivita, Ostrosc Widzenia, Wsparcie Oczu

SKLEP CALIVITA - CENY HURTOWE - PRODUKTY NATURALNE - KATEGORIE » Witaminy i antyoksydanty

Cena:106.00PLN

 

Lutein PLUS CaliVita® to kompleksowa formuła, która zawiera składniki aktywne: luteinę, zeaksantynę, ekstrakt z owoców borówki czarnej, witaminy A i C. Organizm ludzki nie potrafi syntezować luteiny, dlatego należy ją dostarczać poprzez odpowiedni skład posiłków lub suplementy diety. Lutein PLUS wspomaga prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku, usprawnia proces widzenia, stanowi ochronę przed szkodliwymi czynnikami, łagodzi zmęczenie oczu. Lutein PLUS jest idealnym rozwiązaniem dla osób, dla których dobre widzenie jest priorytetem.


SUPLEMENT DIETY

 

Lutein  to kompleksowa formuła antyoksydacyjna, wspomagająca prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku. Preparat polecany jest dla osób odczuwających zmęczenie oczu pracą przy komputerze, spędzających wiele godzin na czytaniu lub oglądaniu, prowadzących pojazdy po zmroku, przebywających w zadymionych pomieszczeniach, narażonych na intensywne światło słoneczne. Produkt wskazany jest również dla osób przebywających w klimatyzowanych, suchych pomieszczeniach, odżywiających się nieracjonalnie lub osób starszych.

 

Lutein  to nowoczesny suplement diety, który w połączeniu ze zdrowym stylem życia, może przyczynić się do zachowania dobrego stanu naszych oczu.

 

Jednym ze składników aktywnych produktu jest luteina, która należy do karotenoidów. Po wchłonięciu do organizmu luteina gromadzi się  w plamce żółtej oka (najbardziej wrażliwe miejsce siatkówki) i soczewce. Siatkówka jest narządem służącym do przetwarzania bodźców świetlnych w bodźce nerwowe i przesyłania ich do ośrodka wzroku znajdującego się w korze mózgowej. Plamka żółta cechuje się największą wrażliwością na barwy i światło. To obszar oka szczególnie podatny na działanie niekorzystnych czynników środowiska takich, jak: promieniowanie UV, czy szkodliwe działanie wolnych rodników, które mogą uszkadzać komórki i prowadzić do osłabienia wzroku. Luteina pełni funkcję filtra chroniącego oko przed szkodliwym promieniowaniem UV, jak również przed działaniem wolnych rodników, co odgrywa ważną rolę w utrzymaniu pełnej sprawności narządu wzroku.

 

Innym ważnym składnikiem produktu jest zeaksantyna - antyoksydant należący do grupy karotonoidów, odpowiedzialna jest za prawidłowe widzenie.

 

Lutein Plus zawiera ponadto ekstrakt z owoców borówki czarnej -  jedna z ważniejszych substancji roślinnych dla oka, której składniki aktywne antocyjanozydy wykazują korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku oraz posiadają właściwości antyoksydacyjne, podobnie jak witamina C.

 

Witamina A wpływa również na prawidłowe procesy widzenia - jest niezbędna do tworzenia rodopsyny (purpura wzrokowa - światłoczuły barwnik siatkówki).

 

Lutein Plus zawiera zestaw optymalnie dobranych składników aktywnych: luteinę, zeaksantynę, witaminę A i C, ekstrakt z owoców borówki czarnej, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku - chronią oczy przed szkodliwymi czynnikami, łagodzą zmęczenie oczu, usprawniają proces widzenia.

 

Czy wiesz, że?

Jedna tabletka Lutein Plus dostarcza tyle luteiny, co dwie duże porcje szpinaku lub 2 szklanki żółtek!


Cena Detaliczna
141.00
Cena Klubowa
106.00

Kod
CV0153

Lutein PLUS (60 kapsułek - masa netto: 30,1g)
Luteina wsparcie oczu

 
Składniki  Lutein Plus - 1 kapsułka:
Luteina - 6,0 mg
Zeaksantyna - 0,5 mg
Witamina C - 50,0 mg
Witamina A - 60,0 μg
Ekstrakt z owoców borówki czarnej (std. 25% antocyjanozydy) - 25,0 mg

Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku

Uwagi!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.