{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Joint ProteX Forte, CaliVita, Giętkość I Elastyczność Stawów, Glukozamina

SKLEP CALIVITA - CENY HURTOWE - PRODUKTY NATURALNE - KATEGORIE » Inne suplementy diety

Cena:152.00PLN

SUPLEMENT DIETY

 

Obawiasz się, że w przyszłości możesz mieć problemy ze wstawaniem z łóżka czy wchodzeniem po schodach? Nie wspominając już o uprawianiu ulubionych sportów…

Dane statystyczne wskazują, że dziś kłopoty ze stawami dotyczą już nie tylko osób starszych, ale także nawet 20-latków! Dowiedz się więc... jak zadbać o stawy.


Kompleksowa ochrona stawów


Konieczna jest regularna, zbilansowana i odpowiednio dopasowana aktywność fizyczna oraz właściwa dieta zawierająca składniki aktywne odpowiedzialne za wzmocnienie i zachowanie zdrowia stawów. Joint ProteX FORTE to kompleksowy zestaw specjalnie wyselekcjonowanych składników aktywnych o działaniu odżywczym i fizjologicznym korzystnie wpływających na giętkość i elastyczność stawów (kurkuma, zielewiązówki błotnej, żywica z kadzidłowca), zdrowie kości (cynk, mangan, kurkuma) oraz prawidłowe tworzenie tkanek łącznych w tym chrząstki stawowej (mangan, ziele wiązówki błotnej). Składniki aktywne produktu wykazują również działanie antyoksydacyjne (cynk, mangan, kurkuma) oraz wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego (cynk, kurkuma). Formuła produktu została wzbogacona także w wysoką dawkę glukozaminy i chondroitynę - składniki tkanki chrzęstnej oraz kwas hialuronowy i metylosulfonylometan.

 
Stawy są to ruchome połączenia między kośćmi. Powierzchnie stykających się ze sobą kości pokryte są chrząstką stawową i otoczone torebką stawową, która składa się z zewnętrznej błony włóknistej i wewnętrznej błony maziowej. Błona maziowa wydziela gęstą i lepką maź stawową, która ułatwia ruch w stawie, nawilżając chrząstki stawowe zmniejsza tarcie w stawie, co zapobiega ich szybkiemu deformowaniu. Wiele czynników może negatywnie wpływać na stawy i zaburzać ich pracę, dlatego należy o nie systematycznie dbać, prowadząc prawidłowy styl życia, jak również dostarczać naturalnych składników niezbędnych do ochrony, budowy i regeneracji stawów. Składniki aktywne produktu Joint ProteX Forte wspierają prawidłowe funkcje stawów.

Siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny działając synergicznie, przyczyniają się do budowy i ochrony głównych, strukturalnych elementów chrząstki. Wpływają na właściwą ruchomość stawów, a także na utrzymywanie ich integralności i regenerację.

Kwas hialuronowy – jako naturalna substancja nawilżająca – gwarantuje lepkość płynów stawowych oraz obniża tarcie na powierzchni chrząstek. Metylosulfonylometan („MSM”) korzystnie wpływa na utrzymanie właściwej struktury chrząstki.

Składniki mineralne – cynk i mangan wpływają na utrzymanie właściwej struktury kości. Ponadto formuła zawiera rośliny wspomagające utrzymanie prawidłowej funkcji stawów:
ekstrakt z kadzidłowca, wiązówkę błotną, ekstrakt z kurkumy.


Komu najbardziej  jest potrzebny?

   

    Osobom chcącym wspomóc prawidłowe funkcjonowanie stawów;
    Dążącym do utrzymania prawidłowych funkcji narządu ruchu;
    Sportowcom i osobom aktywnym fizycznie;
    Narażonym na obciążenia stawów – wykonującym ciężką pracę fizyczną;
    Osobom po urazach i kontuzjach w obrębie narządu ruchu;
    W okresie rekonwalescencji i rehabilitacji;
    Osobom z nadmierną masą ciała;
    Osobom prowadzącym siedzący tryb życia;
    Kobietom w okresie menopauzy;
    Osobom starszym;
    Osobom odżywiającym się nieracjonalnie.


Cena Detaliczna
202.00
Cena Klubowa
152.00

Kod
CV0155

Joint ProteX Forte(90 tabletek - masa netto: 153,9 g)

Dawkowanie:
1 tabletka dziennie po posiłku.

Składniki:
500 mg Siarczan glukozaminy
270 mg Siarczan chondroityny
50 mg Kwas hialuronowy (hialuronian sodu)
150 mg Metylosulfonylometan (MSM)
50 mg Ekstrakt z żywicy kadzidłowca (3:1) (standaryzowany 25% kwasu boswelinowego)
40 mg Sproszkowane ziele wiązówki błotnej
10 mg Ekstrakt z kłącza kurkumy (60:1) (standaryzowany 25% kurkumin)
5 mg Cynk
1 mg Mangan

Uwagi!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Produkt zawiera L-fenyloalaninę. Osoby z fenyloketonurią nie powinny przyjmować tego produktu.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: Immunal Ltd., H-1074 Budapeszt, Dohany u. 46. Węgry.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

 

Bóle kolana  -  operować czy nie? Paul Zane Pilzer

"... pomiędzy 35 a 43 rokiem życia dolegały mi bóle lewego kolana - wynik całych lat ścigania się na pełnych muld stokach narciarskich. Każdy chirurg ortopeda, do którego się udawałem, dochodził do tego samego wniosku - operacja. Pewien młody lekarz żartował nawet, że spodziewa się, iż moje lewe kolano sfinansuje naukę jego wnuków, ponieważ przypuszczalnie będę do końca życia jego pacjentem. Mając 43 lata, zacząłem się zastanawiać nad zabiegiem chirurgicznym.
Kiedy zacząłem zażywać preparat z glukozaminą, ból w kolanie ustał w ciągu dwóch miesięcy.

Rok później ten sam ortopeda zapytał mnie, kto zoperował mi kolano?
Kiedy opowiedziałem mu o preparacie z glukozoaminą (Glucosamine HCL 250mg - shellfish - ze skorupiaków), wykonał kilka zdjęć rentgenowskich i poprosił mnie, żebym nie nagłaśniał mojego doświadczenia, ponieważ pozbawię go pracy - a tym razem już nie żartował...
Byłem zdumiony, że ja ekonomista, informuję chirurga ortopedę o glukozaminie..."

"ZRÓB FORTUNĘ NA ZDROWYM STYLU ŻYCIA" - Paul Zane Pilzer