{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Dieta do grupy krwi

 

CALIVITA - PRODUKTY CALIVITA OPRACOWANE DO TWOJEJ GRUPY KRWI

 

Kliknij w nazwę  swojej grupy krwi by uzyskać o niej informacje.

 

Vital "0", Vital "A", Vital "B" Vital "AB" - to nowoczesne dodatki żywieniowe opracowane przez CaliVita International stanowiące kompleksowe uzupełnienie diety zgodnej z grupą krwi. Obok niezbędnych witamin i składników mineralnych produkty z tej serii zawierają także rośliny lecznicze, które wzmacniają "słabe punkty" różnych grup krwi.

 

Dieta zgodna z grupą krwi

wg. dr Petera J. D' Adamo

 

GRUPA KRWI  "0" GRUPA KRWI  "A" GRUPA KRWI  "B" GRUPA KRWI  "AB"

 

             ....."To co żywnością jest dla jednego człowieka może być trucizną dla drugiego"   - dr Peter J. D' Adamo.

 

"Wierzyłem, że na ziemi nie ma dwóch ludzi, którzy byliby identyczni; dwóch ludzi o takich samych odciskach palców, zarysie ust lub brzmieniu głosu. Podobnie jak nie ma dwóch identycznych ździebeł trawy lub płatków śniegu. I dlatego, iż czułem, że wszyscy ludzie różnią się od siebie, nie przychodził mi do głowy żaden logiczny powód, dla którego powinni jeść takie same pokarmy. Stało się dla mnie jasne, że skoro każdy mieści się w niepowtarzalnym ciele o różnej sile, słabości i upodobaniu do określonego jedzenia, to jedynym sposobem na zachowanie zdrowia lub leczenie choroby jest dostosowanie się do tych specyficznych potrzebkażdego pacjenta.".     

                                                                             James D' Adamo

 

"Grupa krwi jest kluczem, który otwiera drzwi do tajemnic zdrowia, choroby, długowieczności, witalności i odporności psychicznej. Decyduje o podatności na choroby, o upodobaniu do żywności i nawet o rodzaju wykonywanych ćwiczeń....... Od dawna wiemy, że istnieje ogniwo łączące proces, który prowadzi albo do ścieżki zdrowia, albo do ponurego szlaku chorobowego...... Obecnie zaczynamy odkrywać jak wykorzystywać grupę krwi jako swego rodzaju komórkowy odcisk palca, który ujawnia wiele z wielkich tajemnic okrywających nasze poszukiwanie dróg prowadzących do dobrego zdrowia...... Nasze rozumienie grupy krwi przesuwa naukę genetyki znacznie do przodu poprzez jednoznaczne stwierdzenie, że każdy byt ludzki jest całkowicie inny."  

Dr Peter J. D' Adamo i Catherine Whitney - "JEDZ ZGODNIE ZE SWOJĄ GRUPĄ KRWI"

 

Dieta do grup krwi wyjaśnia nam dlaczego niektórzy ludzie tracą na wadze stosując konkretne diety, podczas gdy inni nie; dlaczego niektórzy pozostają witalni przez całe życie, podczas gdy u innych następuje pogorszenie intelektu i stanu psychicznego.

 

Szczegóły w książce "JEDZ ZGODNIE ZE SWOJĄ GRUPĄ KRWI" dr Peter J. D. Adamo i Catherine Whitney - wyd. W-wa 2000r.