{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Jak oczyścić organizm z toksyn

 Jak oczyścić organizm z toksyn - 5 skutecznych kroków


Jeśli:

    Twoja skóra mimo codziennej pielęgnacji nie jest idealnie gładka i co jakiś czas pojawiają się
    na niej wypryski;
    Odczuwasz ociężałość i masz problem z utrzymaniem właściwej wagi, mimo stosowania
    ścisłej diety;
    Do tego czujesz się przemęczony i rozdrażniony.

To znak, że Twój organizm potrzebuje oczyszczenia z toksyn!
 
SZOK: w ciągu zaledwie roku w organizmie przeciętnego człowieka gromadzi się aż 8 kg substancji szkodliwych, obciążających organizm.Opis kroków, czyli...
co, jak i dlaczegoKrok 1: Liver Aid - poczwórna dawka ekstraktu sylimaryny wzmocniona choliną, L-argininą, chromem, selenem, L-cysteiną, L-ornityną, metioniną, L-karnityną, kwasem alfa-ketoglutarowym oraz kwasem alfa-liponowym
dla jeszcze lepszego wsparcia i regeneracji wątroby oraz przygotowania jej do silnego oczyszczania!

Wątroba to główny narząd odpowiedzialny za detoksykację organizmu. Wsparcie jej funkcjonowania zapewnia prawidłowe filtrowanie krwi oraz neutralizację szkodliwych dla organizmu substancji.

Czy wiesz, że sylimaryna (z Ostropestu plamistego) wspomaga przemianę materii i ma zdolność hamowania wnikania toksyn do wnętrza hepatocytów (komórek wątrobowych)?Krok 2: AC Zymes + Nopalin (duet zdrowych bakterii + błonnika)

Wzmacniając wątrobę równocześnie zadbaj o równowagę na poziomie jelit, które również odpowiadają za usuwanie niestrawionych resztek pokarmowych, szkodliwych substancji zawartych w żywności oraz toksyn. W tym celu wzbogać dietę w cenne probiotyki (AC Zymes).

By natomiast uniknąć nagłych napadów apetytu, zwłaszcza ochoty na słodkości, których musisz zdecydowanie wystrzegać się podczas oczyszczania organizmu – sięgnij po błonnik. Jego doskonałym źródłem jest nopal (Nopalin). Wspomaga nie tylko oczyszczanie organizmu ze szkodliwych produktów przemiany materii, ale także pomaga kontrolować wagę, pozytywnie wpływa na metabolizm tłuszczów i poziom glukozy we krwi.Krok 3: ParaProteX - najwyższy poziom oczyszczania!

Po skończeniu całego opakowania Liver Aid zastosuj unikalną formułę znakomitych składników roślinnych zawartych w ParaProteX, jednocześnie kontynuując stosowanie probiotyków (AC Zymes). Zawarty w produkcie:

- ekstrakt z kory Pau D’Arco wspiera funkcje wydalnicze nerek - kolejnego ważnego narządu uczestniczącego w detoksykacji oraz stanowi naturalną obronę organizmu przed zagrożeniami zewnętrznymi

- czosnek dba o równowagę mikrobiologiczną jelit oraz sprawność wątroby

- ekstrakt z berberysu zwyczajnego korzystnie wpływa na perystaltykę jelit i funkcjonowanie układu pokarmowego

Jednak to nie wszystkie składniki tego nadzwyczajnego produktu. W składzie znajdziesz również ekstrakt z nasion grejpfruta, olej z goździkowca korzennego, żywicę z balsamowca mirra, owoc Rangoon creeper, sproszkowaną komosę piżmową, sproszkowany orzech czarny i olej z orzecha włoskiego o cennych właściwościach wspierających Twój organizm.Krok 4: Liquid Chlorophyll i Spirulina Chlorella PLUS - czas odkwasić organizm!

Podczas oczyszczania organizmu warto, byś również zadbał o gospodarkę kwasowo-zasadową. Pomoże Ci w tym chlorofilina sodowo-miedziowa pozyskiwana z lucerny siewnej (Liquid Chlorophyll), która dba o utrzymanie właściwego pH organizmu, korzystnie wpływa na metabolizm i stan włosów oraz paznokci, a także wykazuje działanie rewitalizujące i oczywiście wspomaga oczyszczanie.

Dlaczego to takie ważne? Bowiem niemal 80% Europejczyków, w tym my - Polacy, mają problem z utrzymaniem właściwej równowagi kwasowo-zasadowej organizmu. A jak pokazują badania zakwaszenie organizmu oraz zanieczyszczenie toksynami sprzyjają rozwojowi większości chorób!

 

Czy wiesz, że naukowcy z Uniwersytetu Hawajskiego odkryli, że chlorofil i chloroflina podawane szczurom laboratoryjnym ograniczały wchłanianie czynników rakotwórczych występujących w wędlinach oraz produktach grillowanych i wędzonych?

 

  • Wzbogać więc dietę w algi, które są bogatym źródłem chlorofilu, wspomagającego procesy oczyszczania jelit i wątroby oraz odkwaszania organizmu. Mają one zdolność wiązania metali ciężkich jak (kadm, ołów, rtęć) i innych szkodliwych substancji i usuwania ich z organizmu.
    Chlorofil znajdziesz w suplemencie diety Spirulina Chlorella PLUS  , a chlorofilinę w  Liquid ChlorophyllKrok 5: Woda - zwiększ efektywność oczyszczania!

Jedną z podstaw dobrze przeprowadzonego procesu oczyszczania jest również właściwa podaż wody – min. 2 litry dziennie i to najlepiej alkalicznej (z Aquarion). Nieprzestrzeganie tego kroku może zniweczyć cały efekt oczyszczania i powodować dalszą kumulację toksyn. Woda bowiem sprzyja usuwaniu niekorzystnych substancji z organizmu, a także m.in. przyspiesza metabolizm, wspomagając odchudzanie oraz korzystnie wpływa na procesy trawienia.

 

Czy wiesz, że podczas snu mózg oczyszcza się z toksyn powstających podczas wytężonej pracy umysłowej?

  • Zespół specjalistów z University of Rochester Medical Centre uważa, że jednym z głównych powodów, dla których potrzebujemy snu jest oczyszczanie mózgu. Naukowcy wykazali, że podczas snu komórki mózgu kurczą się, otwierają się luki pomiędzy neuronami, co pozwala na wymycie toksyn przez płyn. Jeśli proces oczyszczania mózgu zostanie zaburzony, mogą wystąpić zaburzenia w jego funkcjonowaniu – tak jak w chorobie Alzheimera, w przebiegu której w mózgu gromadzą się patologiczne białka.

 

Czy wiesz, że stres może być też przyczyną gromadzenia się toksyn !

  • Z badań wynika, że wysoki poziom hormonów stresu, takich jak adrenalina czy kortyzol, może zamienić pozytywne ścieżki detoksykacji w szkodliwe nagromadzenie toksyn, np. wolnych rodników. Z kolei wadliwe oczyszczanie organizmu może również doprowadzić do wyższego poziomu hormonów stresu we krwi. Jeśli stres towarzyszy Ci na co dzień, warto wspomóc organizm
    naturalnym rozwiązaniem. Rhodiolin – to źródło różeńca górskiego, który dopasowuje swoje działanie do potrzeb organizmu, zmniejszając poziom i objawy stresu.

 

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU Z TOKSYN POWINNO SIĘ PRZEPROWADZIĆ  DWA RAZY W ROKU!