{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Konserwanty w Noni

 

SOK POLINESIAN NONI A W NIM NATURALNE KONSERWANTY !!!

 

FDA (amerykańska Agencja do spraw Żywności i Leków - naczelna organizacja, zajmującą się kontrolą środków spożywczych i leków) wymaga od wszystkich producentów produktów spożywczych stosowanie zabezpieczeń w postaci konserwantów. W większości przypadków stosowane są konserwanty najtańsze - chemiczne  - rzadko natomiast ich droższe naturalne formy.

W soku Noni CaliVita  naturalnymi konserwantami w Polinesian Noni są mocne wyciągi z roślin (ich składniki posiadają właściwości konserwujące). W większości przypadków ich nazwy są nam zupełnie obce. Jednak nie oznacza to, iż pod chemicznymi nazwami tkwią tylko czysto syntetyczne substancje. Większość z nich to naturalne wyciągi z wielu liści, kory, ziół lub owoców o tych samych wzorach chemicznych co sztuczne dodatki, ale o innej, lewo-skrętnej, a nie prawo-skrętnej budowie.

100% naturalny sok Noni, zawiera ekstrakty składników utrzymujące długą świeżość pochodzące z żurawiny, jeżyn i malin. Składniki te to również ważne dla zdrowia antyoksydanty pochodzące z przyrody:

 

kwasek cytrynowy (składnik żurawiny, jeżyny i innych owoców),                                        

 

benzoesan potasu (składnik żurawiny, jeżyny, borówek),


sorbate potasu (jeżyny),


fruktoza (składnik malin, cykorii),


stabilizator zagęszczenia - guma xanthan (źródło m.in.: algi, ziarno chleba świętojańskiego, błonnik z owoców).

 

Dzięki nim sok Polinesian Noni na długo utrzymuje świeżość, smak i silne właściwości wzmacniające organizm.