{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Oczyszczanie wątroby

 

CHOROBY WĄTROBY I PĘCHERZYKA - OCZYSZCZANIE, REGENERACJA, ODTRUWANIE, DETOKSYKACJA WĄTROBY

 

"Wątroba to jeden z najważniejszych organów naszego ciała. To "laboratorium chemiczne", od którego pracy zależy stan serca, układu krwionśnego, organów trawiennych, nerek, mózgu, układu limfatycznego i w końcu naszej psychiki.

U większości osób, które przyzwyczaiły się do spożywania mieszanych produktów, już w wieku 5 lat wątroba jest częściowo wypełniona kamieniami, "korkami" cholesterolu, "łuskami" bilirubiny (pozostałości czerwonych krwinek, które obumarły i z różnych przyczyn nie zostały wydalone z organizmu).

Wszystko to prowadzi do zaburzeń filtracyjnych i wydalniczych zdolności wątroby, co może stać się początkiem bardzo różnych poważnych chorób.

Istotnym elementem wpływającym na powstawanie chorób wątroby i woreczka żółciowego jest fakt, że narządy te przetwarzają wszystkie niemal substancje docierające doń z prądem krwi z jelita cieńkiego i grubego, przełyku i żołądka oraz śledziony. Szkodliwe i trujące związki zjedzone w pokarmach wątroba neutralizuje.

Jeżeli substancji tych jest dużo mogą one uszkodzić wątrobę. Dochodzi wtedy do toksycznych uszkodzeń lub zapaleń wątroby. Istotną przyczyną takich stanów jest także nadużywanie alkoholu, długotrwałe przyjmowanie toksycznych leków, np. antybiotyków, leków przeciwgruźliczych, nowotworowych, hormonalnych i wielu innych.

Odrębny problem stanowi ostre wirusowe zapalenie wątroby prowadzące niekiedy do powstania marskości wątroby. Powodować ją mogą także przewlekłe zapalenia dróg żółciowych i pęcherzyka, których przyczyną może być między innymi kamica lub dyskineza pęcherzyka i dróg żółciowych.

W wielu przypadkach chorób wątroby, zwłaszcza w marskości, potwierdzono obecność mykotoksyn - przede wszystkim aflatoksyny. To wtaśnie pleśnie, obecne w pożywieniu, wytwarzają jedne z najbardziej znanych substancji toksycznych, czyli mykotoksyny (szczególnie niebezpiecznych dla małych dzieci i kobiet w ciąży). Przedostając się do wnętrza organizmu, są sprawcami rosnącej liczby alergii, zwłaszcza astmy. Są podłożem wielu chorób m.in.: układu kostno - stawowego, moczowo - płciowego, chorób neurologicznych, miażdżycy, problemów hormonalnych, a przede wszystkim nowotworów.

Objawy chorób wątroby i woreczka żółciowego są zmienne i niezwykle zróżnicowane. Charakterystycznym i widocznym dla wszystkich objawem jest żółtaczka, ale niekiedy ciężkie uszkodzenie wątroby przebiega bez żółtaczki. Inne objawy są niecharakterystyczne. Zazwyczaj występuje osłabienie, obniżenie tolerancji wysiłków, zaburzenia łaknienia, pobolewanie w prawym podżebrzu, nietolerancja tłustych i ciężko strawnych potraw.

Mogą wystąpić alergie, egzemy, wrażliwość na światło, wymioty, obstrukcja, biegunka, nadmierne zmęczenie i bezsenność, gorycz w ustach, bóle cebulek włosów podczas czesania, bóle głowy, zwiędnięta cera, kruche paznokcie. Wpływa również na stan kości, sztywnienie szyi i ramion, zapalenie węzłów chłonnych pod pachami, a także mimowolne pocenie się.

Psychiczne objawy to złość, wybuchy wściekłości, zachowanie impulsywne, rozdrażnienie. stale niezadowolenie, niecierpliwość i częsta wybuchowość.

Leczenie chorób wątroby i pęcherzyka żółciowego jest trudne i wymaga dużego zdyscyplinowania chorego. Ponieważ czynność i sprawność wątroby oraz woreczka żółciowego są ściśle związane ze stanem i sprawnością całego układu pokarmowego powinno się więc brać pod uwagę współistniejące zaburzenia trawienne, czy stan czynnościowy trzustki."

"Poradnik Uzdrawiacza" - czerwiec 2007r

Twoja wątroba potrafi ochronić Cię przed tego typu chorobami, pod warunkiem, że sprawnie zneutralizuje wszelkie chemiczne związki. Potrafi się regenerować, jeśli dostarczysz jej wszystkie potrzebne do tego składniki pokarmowe, np. w postaci Liver Aid. Profilaktyka Liver Aid  (preparat czysto ziołowy, który jest wysoce skuteczny i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych) z pewnością zaprocentuje sprawną pracą wątroby, która ochroni Twój organizm przed wtargnięciem toksycznych substancji z pożywienia. To pozwoli Ci na utrzymanie zdrowia, energii i młodości, spowolnienie i oddalenie chorób jeszcze na długie lata.

Ponieważ wątroba jest narządem, który do swojej pracy potrzebuje  dużej ilości tlenu, szybsze i lepsze efekty oczyszczania i regeneracji osiągniemy łącząc  Liver Aid ze stabilizowanym tlenem w produkcie  Oxy Max

 

 

 OPINIA O LIVER AID - " PORADNIK UZDRAWIACZA" - CZERWIEC 2007 R.

"LIVER AID - bardzo skuteczny preparat, posiada właściwości oczyszczające, odtruwające, przeciwbakteryjne, działa antywirusowo i przeciwgrzybiczno. Likwiduje stany zapalne wątroby i woreczka żółciowego, ponadto działa ściągająco oraz żółcio - i moczopędnie, poprawia trawienie. Odtruwa wątrobę, obniża poziom cholesterolu, wykazuje działanie rozkurczowe i zwiększa przepływ żółci w drogach żółciowych. Przyspiesza procesy syntezy białek przyczyniając się tym samym do szybszej regeneracji nowych komórek wątroby.

Wskazany przy stanach zapalnych wątroby, zaparciach, wzdęciach, niestrawności. Także przy zapaleniu woreczka żółciowego, trzustki oraz marskości wątroby.

Podczas leczenia nie wolno spożywać alkoholu oraz zimnych i tłustych potraw, a odpowiednio dobrana dieta zwiększa w dużym stopniu efekt leczenia.

PRZECIWSKAZANIA: ciąża, okres laktacji, ostre stany chorobowe żołądka i jelit, nietolerancja na komponenty preparatu. Zażywać na godzinę przed posiłkiem"

 


 

Z mojej praktyki lekarskiej

"Wątroba jako główny narząd kierujący przemianami energetyczno - biochemicznymi organizmu, na co dzień styka się z różnymi toksycznymi substancjami. Gdy zaczyna chorować, mogą pojawić się problemy z przemianą materii oraz oczyszczaniem krwi z toksyn. Aby skutecznie pomóc osłabionej wątrobie, warto zastosować Liver Aid.

Często polecam go w kuracjach odtruwających, w profilaktyce i leczeniu nałogów nikotynowych oraz alkoholowych, po długotrwałym leczeniu sterydami czy preparatami hormonalnymi.

Szczególne korzyści obserwuję, stosując go w profilaktyce kamicy zółciowej oraz jako uzupełnienie leczenia następujących chorób:

  • stłuszczenie wątroby
  • wirusowe zapalenie wątroby
  • marskość wątroby
  • stany po cholecystektomi

Włączając Liver Aid daję dwukrotnie szybszy efekt poprawy samopoczucia chorego oraz wyników badań labolatoryjnych, zwłaszcza aminotransferaz i poziomu cholesterolu.

Jest on także pomocny przy dolegliwościach związanych ze:

  • wzdęciami
  • bólami brzucha
  • zaparciami
  • biegunkami

Chcąc jednocześnie utrzymać właściwy skład flory jelitowej, równolegle z kuracją Liver Aid polecam AC-Zymes i Nopalin.

Ochrona wątroby jest konieczna także w przypadku obniżonej odporności organizmu, przy schorzeniach grzybicznych i pasożytniczych. Polecam wtedy Liver Aid w dawce 3 x dziennie po jednej kapsułce.

Liver Aid powinien znajdować się w każdej domowej apteczce, jako preparat wspmagający procesy przemiany materii, szczególnie w okresach nadmiernej konsumpcji ciężkostrawnych pokarmów ( okresy świąt ), jak również w czasie imprez towarzyskich połączonych z grillowaniem i spożywaniem napojów alkoholowych."

Lek. med. Irena Ł.

 

Czytając rubrykę "Moje doświadczenia z preparatami CVI", postanowiłam podzielić się z Państwem moimi uwagami. Z zawodu jestem pielęgniarką, dlatego mam częsty kontakt z chorymi osobami.

"Jedna z moich podopiecznych - P. Władysława, lat 91 - skarżyła się na ostry ból brzucha. Po licznych konsultacjach ekarskich trafiła na stół operacyjny. Po usunięciu pęcherzyka żółciowego z garścią kamieni, nie mogła jeść, wymiotowała, była bardzo osłabiona.

 

Poleciłam jej Liver Aid 1x1 kapsułka. W krótkim czasie doszła do siebie, powrócił jej apetyt. Zaczęła też stosować Cholestone, po którym unormalizowało się ciśnienie krwi. Obecnie pełna wigoru, 94-letnia już babcia Władzia gotuje wszystkim obiady.

Cholestone to wspaniały preparat. U wielu osób obserwowałam powrót ciśnienia krwi do wartości prawidłowych oraz cofanie arytmii serca (w dawce 2x1 tabletka). Oczywiście nie wolno rezygnować z leków zalecanych przez lekarza.

 

A oto drugi, ciekawy przypadek: Pani Aleksandra, 82 lata - udar krwi do mózgu - szpital - paraliż. Lekarze dawali jej 3 miesiące życia i wypisali do domu. Wkrótce dołączyło się zapalenie płuc. Córka prosiła mnie, co może jeszcze dla niej zrobić. Zaproponowałam Polinesian Noni 3x30ml, C-500 2x1 tabletka, Vital zgodny z grupą krwi 1x1 tabletka, Mega Protect 4 Life 1x1 tabletka, no i oczywiście Super CQ10 Plus 3x1 kapsułka. Po 2 miesiącach przyjmowania produktów wyszła sama do ogrodu i ku zdumieniu sąsiadów robiła porządki w ogrodzie. Od tego incydentu minął rok, pani Aleksandra nadal świetnie się czuje i poleca suplementy chorym sąsiadom.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim Klubowiczom dużo zdrowia."

Z poważaniem, Anna K.