{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Oczyszczanie wątroby, objawy chorej wątroby

 

 CHORA WĄTROBA, ZATRUTA WĄTROBA, OCZYSZCZANIE WĄTROBY, OBJAWY CHOREJ WĄTROBY


Wątrobę możemy nazwać osobistym laboratorium chemicznym, w którym dokonuje się najbardziej radykalna w organizmie przemiana materii pokarmowej.


Spośród komórek wszystkich narządów, komórki wątroby są najbardziej obciążone pracą, dlatego posiadają największą zawartość tzw. mitochondrium, bo aż 20% ich objętości. Mitochondrium to najogólniej mówiąc, mikroelektrownia komórki przetwarzająca glukozę na energię. Również regeneracja uszkodzonych komórek wątroby jest bardzo szybka. Wystarczy niekiedy tylko 3 tygodnie do miesiąca, aby stopniowo regenerowały się wszystkie komórki. Częste procesy regeneracji komórek i duża ilość mitochondrium świadczą, iż wątroba jest narządem, który wykonuje bardzo ciężką pracę.


Wątroba odtruwa organizm


Wątroba jest najważniejszym (obok nerek) narządem odtruwającym organizm z trucizn, zarówno dostarczanych z zewnątrz, jak i produkowanych na miejscu. Szczególnie istotna jest funkcja oczyszczania krwi ze składników niepotrzebnych już organizmowi lub wręcz trujących. Po wchłonięciu z jelit produktów przemiany materii krew zawiera wiele toksyn chemicznych i organicznych. Są to chemiczne zanieczyszczenia żywności, toksyny roślinne, zwierzęce i bakteryjne, hormony wydzielane w nadmiarze, cząstki chemiczne niektórych leków itp. Wszystkie te substancje są neutralizowane w wątrobie w wyniku skomplikowanych reakcji chemicznych i wydalane do żółci jako nieszkodliwe. Z tą czynnością wiąże się także inaktywacja czyli unieczynnienie wielu hormonów, które w przeciwnym razie nieustannie pobudzałyby niekorzystnie różne narządy. Chora wątroba daje sygnały ostrzegawcze.

Zatruta wątroba - zewnętrzne objawy chorej wątroby.


Pojawienie się na ciele piegów, znamion brązowych i brodawek.
Przewlekłe zmęczeni, senność, apatia - ze względu na kumulowanie się toksyn, wątroba nie daje rady z detoksykacją
Brązowe plamy przy korzeniach włosów.
Niesmak w ustach szczególnie rano
Zimna i wilgotna skóra ciała i rąk.
Stan skóry dłoni - rumień na wewnętrznej części dłoni, kiedy dotykamy blednie
Zabarwiony na żółto spód języka
Brak możliwości zrobienia prawą nogą kroku takiej samej długości jak lewą.
Wzdęcia brzucha,
Niestrawność po spożyciu posiłku, biegunki.
Brak apetytu, gorycz w ustach.
Zaczerwienienie dłoni w okolicach kciuka i małego palca.
Skurcze w łydkach i palcach rąk.
tendencja do depresji

Oczyszczanie wątroby sprawnie zneutralizuje wszelkie chemiczne związki. Wątroba potrafi się regenerować, jeśli dostarczysz jej odpowiednią dietę oraz potrzebne do tego składniki pokarmowe.

 Liver Aid  (preparat czysto ziołowy, który jest wysoce skuteczny i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych) z pewnością zaprocentuje sprawną pracą wątroby, która ochroni Twój organizm przed wtargnięciem toksycznych substancji z pożywienia. To pozwoli Ci na utrzymanie zdrowia, energii i młodości, spowolnienie i oddalenie chorób jeszcze na długie lata.

Ponieważ wątroba jest narządem, który do swojej pracy potrzebuje  dużej ilości tlenu, szybsze i lepsze efekty oczyszczania i regeneracji osiągniemy łącząc  Liver Aid ze stabilizowanym tlenem w produkcie  Oxy Max

 

Jakie organy pełnią najważniejszą funkcję w usuwaniu toksyn z naszego organizmu?

W wydalaniu toksyn z naszego organizmu bierze udział kilka organów. Najważniejszą rolę pełni niewątpliwie wątroba. Jest ona odpowiedzialna za wszystkie chemiczne procesy prowadzące do ich usunięcia. Trafia tam nawet strawiony już pokarm i to ona ma decydujące znaczenie w jego dalszej asymilacji. Jest bardzo ważnym organem, a jednocześnie ma ogromną zdolność regeneracji. Jeśli mamy nawet pół wątroby, nadal jest ona w stanie pełnić swoją funkcję.

Drugim równie ważnym organem człowieka są jelita, które doprowadzają do usunięcia odpadów z naszego ciała na zewnątrz (w postaci masy kałowej). Nasze zdrowie zależy m.in. od regularneg wypróżniania. Jeśli kał zbyt dług zalega w jelitach, wytwarzają się toksyny, które z czasem trafiają do krwiobiegu i dochodzi do wtórnego zatrucia organizmu. Taki stan może być powodem powstawania wielu chorób np. migren, a nawet raka. Znaczącą rolę w usuwaniu toksyn (w postać płynu) pełnią także nerki. W chińskiej medycynie nazywane są on esencją życia, co sugeruje, że cała nasza energii pochodzi właśnie z nerek.

 

Jaką rolę w wydalaniu toksyn z naszego organizmu pełni skóra?

Na powierzchni skóry widać całą kondycję naszego organizmu Negatywne procesy które w nim zachodzą uwidaczniają się szczególnie na twarzy. A że większość chorób skóry pochodzi z wnętrza organizmu, sygnalizują to podrażnienia i wypryski. Np. usta - górna warga informuje nas o kondycji żołądka, pokazuje jego stan, dolna warga to jelita. Miejsce pomiędzy oczami wskazuje kondycję wątroby i żołądka. Nos, jego twardy czubek, sygnalizuje problemy z sercem.

Oczy pokazują natomiast stan wątroby, jeśli są przekrwione, oznacza to, że jest ona podrażniona. Kąciki oczu z kolei obrazują serce. Oczy są zwierciadłem stanu całego ciała. Na podstawie badań tęczówki możemy zdiagnozować wiele chorób, nawet w początkowym ich stadium, kiedy jeszcze nie odczuwamy żadnych dolegliwości. Jeśli w kącikach oczu pojawiają się tzw. śpiochy, oznacza to, że wątroba chce pozbyć się nadmiernej ilości tłuszczu. Należy obserwować zatem uważnie organizm, bo informuje nas on o wszystkich chorobach i zaburzeniu równowagi.
dr Sohrab Khoshbin

 

 OPINIA O LIVER AID - " PORADNIK UZDRAWIACZA" - CZERWIEC 2007 R.

"LIVER AID - bardzo skuteczny preparat, posiada właściwości oczyszczające, odtruwające, przeciwbakteryjne, działa antywirusowo i przeciwgrzybiczno. Likwiduje stany zapalne wątroby i woreczka żółciowego, ponadto działa ściągająco oraz żółcio - i moczopędnie, poprawia trawienie. Odtruwa wątrobę, obniża poziom cholesterolu, wykazuje działanie rozkurczowe i zwiększa przepływ żółci w drogach żółciowych. Przyspiesza procesy syntezy białek przyczyniając się tym samym do szybszej regeneracji nowych komórek wątroby.

Wskazany przy stanach zapalnych wątroby, zaparciach, wzdęciach, niestrawności. Także przy zapaleniu woreczka żółciowego, trzustki oraz marskości wątroby.

Podczas leczenia nie wolno spożywać alkoholu oraz zimnych i tłustych potraw, a odpowiednio dobrana dieta zwiększa w dużym stopniu efekt leczenia.

PRZECIWSKAZANIA: ciąża, okres laktacji, ostre stany chorobowe żołądka i jelit, nietolerancja na komponenty preparatu. Zażywać na godzinę przed posiłkiem"

 

Z mojej praktyki lekarskiej

Wątroba jako główny narząd kierujący przemianami energetyczno - biochemicznymi organizmu, na co dzień styka się z różnymi toksycznymi substancjami. Gdy zaczyna chorować, mogą pojawić się problemy z przemianą materii oraz oczyszczaniem krwi z toksyn. Aby skutecznie pomóc osłabionej wątrobie, warto zastosować Liver Aid.

Często polecam go w kuracjach odtruwających, w profilaktyce i leczeniu nałogów nikotynowych oraz alkoholowych, po długotrwałym leczeniu sterydami czy preparatami hormonalnymi.

Szczególne korzyści obserwuję, stosując go w profilaktyce kamicy zółciowej oraz jako uzupełnienie leczenia następujących chorób:

  • stłuszczenie wątroby
  • wirusowe zapalenie wątroby
  • marskość wątroby
  • stany po cholecystektomi

Włączając Liver Aid daję dwukrotnie szybszy efekt poprawy samopoczucia chorego oraz wyników badań labolatoryjnych, zwłaszcza aminotransferaz i poziomu cholesterolu.

Jest on także pomocny przy dolegliwościach związanych ze:

  • wzdęciami
  • bólami brzucha
  • zaparciami
  • biegunkami

Chcąc jednocześnie utrzymać właściwy skład flory jelitowej, równolegle z kuracją Liver Aid polecam AC-Zymes i Nopalin.

Ochrona wątroby jest konieczna także w przypadku obniżonej odporności organizmu, przy schorzeniach grzybicznych i pasożytniczych. Polecam wtedy Liver Aid w dawce 3 x dziennie po jednej kapsułce.

Liver Aid powinien znajdować się w każdej domowej apteczce, jako preparat wspmagający procesy przemiany materii, szczególnie w okresach nadmiernej konsumpcji ciężkostrawnych pokarmów ( okresy świąt ), jak również w czasie imprez towarzyskich połączonych z grillowaniem i spożywaniem napojów alkoholowych.

Lek. med. Irena Ł.

 

Czytając rubrykę "Moje doświadczenia z preparatami CVI", postanowiłam podzielić się z Państwem moimi uwagami. Z zawodu jestem pielęgniarką, dlatego mam częsty kontakt z chorymi osobami.

 

Jedna z moich podopiecznych - P. Władysława, lat 91 - skarżyła się na ostry ból brzucha. Po licznych konsultacjach ekarskich trafiła na stół operacyjny. Po usunięciu pęcherzyka żółciowego z garścią kamieni, nie mogła jeść, wymiotowała, była bardzo osłabiona.Poleciłam jej Liver Aid 1x1 kapsułka. W krótkim czasie doszła do siebie, powrócił jej apetyt. Zaczęła też stosować Cholestone, po którym unormalizowało się ciśnienie krwi. Obecnie pełna wigoru, 94-letnia już babcia Władzia gotuje wszystkim obiady.Cholestone to wspaniały preparat. U wielu osób obserwowałam powrót ciśnienia krwi do wartości prawidłowych oraz cofanie arytmii serca (w dawce 2x1 tabletka). Oczywiście nie wolno rezygnować z leków zalecanych przez lekarza.

A oto drugi, ciekawy przypadek: Pani Aleksandra, 82 lata - udar krwi do mózgu - szpital - paraliż. Lekarze dawali jej 3 miesiące życia i wypisali do domu. Wkrótce dołączyło się zapalenie płuc. Córka prosiła mnie, co może jeszcze dla niej zrobić. Zaproponowałam Polinesian Noni 3x30ml, C-500 2x1 tabletka, Vital zgodny z grupą krwi 1x1 tabletka, Mega Protect 4 Life 1x1 tabletka, no i oczywiście Super CQ10 Plus 3x1 kapsułka. Po 2 miesiącach przyjmowania produktów wyszła sama do ogrodu i ku zdumieniu sąsiadów robiła porządki w ogrodzie. Od tego incydentu minął rok, pani Aleksandra nadal świetnie się czuje i poleca suplementy chorym sąsiadom.

 Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim Klubowiczom dużo zdrowia.

Z poważaniem, Anna K.