{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Preparaty roślinne

Lecznicza moc roślin znana jest od wieków. Ludzkość na długo przed pojawieniem się nowoczesnej medycyny potrafiła korzystać z dobrodziejstw natury i leczyć różne choroby z pomocą roślin. Nie warto o tym zapominać również dziś. W tej kategorii sklepu internetowego CaliVita znajdą Państwo preparaty zawierające składniki roślinne. Np.wspomagający układ immunologiczny ImmunAid CaliVita z kocim pazurem i cynkiem oraz cieszący się ogromną popularnością sok Polinesian Noni. Niosący pomoc w stresie, depresji czy nerwicy Rhodiolin to szczególny adaptogen, a VirAgo polecany jest osobom, które chcą wzmocnić naturalne siły obronne swojego organizmu. Mamy w ofercie również zaskakujący bogactwem witamin  i minerałów  Gravital Juice CaliVita z: aloesem, grawiolą, mangostanem i nopalem.

Organizmy kobiet i mężczyzn mają swoje potrzeby, naprzeciw którym wychodzą nowoczesne suplementy diety ze sklepu CaliVita.  Dla Pań w okresie menopauzy przygotowaliśmy preparat Menopausal Formula CaliVita z fitohormonami, czyli biologicznie czynnymi składnikami. Stanowi on doskonałą alternatywę dla terapii hormonalnej. Paniom w każdym wieku polecamy WitalWoman CaliVita na zdrowie i wigor, Panom natomiast VitalMan CalVita oraz Pro-STP CalVita. Ta ostatnia propozycja to preparat wspomagający działanie układu moczowego i zapobiegający problemom z prostatą.