{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Produkty w soku

PRODUKTY CALIVITA W POSTACI PŁYNNEJ

 

Produkty CaliVita® w postaci płynnej...  
Dlaczego produkty CaliVita® w postaci płynnej cieszą się tak dużą popularnością ?

 


Otrzymaliśmy następujące odpowiedzi na wyżej postawione pytanie:


- lepsze przyswajanie i wykorzystanie przez organizm składników aktywnych
- przyjemny smak
- łatwe stosowanie.

 

Chcielibyśmy krótko przedstawić rodzinę płynnych produktów CaliVita®. Są to odżywcze suplementy diety, które mogą stanowić istotne uzupełnienie codziennej diety w cenne składniki aktywne.

 

Sok Noni, Polinesian Noni (łacińska nazwa Morinda citrifolia) - jest rodzimą rośliną Polinezji, Malezji, Australii oraz Azji Południowo-Wschodniej. Jej korzystne działanie znane jest polinezyjskim aborygenom już od ponad 2000 lat, natomiast współczesna nauka zainteresowała się nią dopiero kilka lat temu.
Jednym z najważniejszych składników owocu noni jest cząsteczka zwana prokseroniną. Prokseronina przekształca się w wątrobie w kseroninę, która wspomaga kilka ważnych procesów fizjologicznych w naszym organizmie. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania komórek oraz systemu hormonalnego i immunologicznego. Jest również składnikiem wielu enzymów.
Ponadto, owoc noni jest źródłem witamin oraz składników mineralnych (sód, potas, żelazo, mangan oraz magnez). Substancje antyoksydacyjne zawarte w owocu noni chronią nasze komórki przez szkodliwym wpływem wolnych rodników.

 

Głównym komponentem produktu ZenThonic jest pochodzący z Azji owoc mangostanu. Najważniejsze substancje aktywne to ksantony o silnym działaniu antyoksydacyjnym, chociaż owoc ten posiada również dużą ilość innych składników przeciwutleniających, jak np. polifenole, katechiny, witamina C. Jest bogatym źródłem składników mineralnych (potas, wapń, fosfor, żelazo) oraz witamin. Ponadto, ZenThonic zawiera koncentraty innych soków owocowych o wspaniałych właściwościach fizjologicznych, które nie tylko korzystnie wpływają na stan naszego zdrowia, ale także poprawiają walory smakowe samego produktu.

 

Ocean 21 (produkt dostępny w ofercie globalnej) - unikalna kompozycja składników, będących żródłem ponad 200 cennych substancji biologicznie aktywnych, wspierających prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Podstawowym komponentem produktu jest wyciąg z alg morskich, który jest wyjątkowym źródłem jodu, białka, enzymów oraz innych substancji mineralnych. Zawartość błonnika wspiera prawidłową aktywność jelit, a ponadto, przyczynia się do utrzymania efektywnej pracy układu krążenia. Ocean 21 zawiera także dwa istotne składniki: Aloe Vera oraz Pau d`Arco, znane i stosowane od tysiącleci.

 

Chlorofilina - aktywny składnik Liquid Chlorophyll to zielony barwnik, pochodzący z lucerny siewnej. Jest stosowana w celach detoksykacji, a od wielu wieków jako powszechny środek regenerujący. Ułatwia neutralizację toksyn i ich usuwanie z organizmu. Dodatkowo posiada silne właściwości alkalizujące. W przypadku nadmiernego spożycia białka, słodyczy, używek (np. kawy), gazowanych napoi (np. Cola) do organizmu przedostają się chlorki i fosforany, których produkty metaboliczne mogą gromadzić się w organizmie i zakwaszać tkanki. W takim przypadku kuracja oczyszczająca jest wielce wskazana, a Liquid Chlorophyll może być tu bardzo pomocny.

 

TrimeX WMS pomoże Ci zmienić nawyki żywieniowe, bez przykrego uczucia głodu, przyspieszy metabolizm i dostarczy witalnej energii ! Teraz możesz tracić jedynie zbędne kilogramy, bo jest to nowoczesny, odchudzający preparat o unikalnej kompozycji, rozwiązujący problem nadwagi i towarzyszących jej schorzeń cywilizacyjnych. Stopniowe pogarszanie sprawności naszego ciała przekłada się na ogólne złe samopoczucie i uczucie ciężkości. Widocznym objawem takiego braku równowagi jest niewątpliwie zatrzymywanie płynów w organizmie, opuchlizna, ogólne uczucie złego samopoczucia spowodowane nadmiernym nagromadzeniem toksyn.

Biologicznie aktywne składniki w TrimeX WMS kompleksowo wspomagają walkę z nadwagą, działając nie tylko na zmniejszenie apetytu i szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, ale dodatkowo wspomagają proces oczyszczania organizmu i zmniejszają ryzyko występowania schorzeń towarzyszących otyłości.

 

Źródło: "CaliNews", listopad 2007