{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Promocja zdrowia

PRODUKTY CALIVITA POMOCĄ W ZACHOWANIU I POPRAWIE ZDROWIA

 

Pewien mędrzec napisał kiedyś, że człowiek nie jest skłonny dać nawet złotówki za utrzymanie zdrowia, ale odda całe złoto tego świata, by go odzyskać.

Zdrowym być!

 

Niestety, to stare powiedzenie jest aktualne również dzisiaj. Kiedy czujemy się dobrze, odrzucamy nawet myśl o tym, by zażywać witaminy, sądząc, że wystarczy zjeść kilka owoców czy warzyw dziennie.

Muszę Państwa zmartwić, to o wiele za mało, by zachować zdrowie. Nasz niezdrowy sposób odżywiania, pożywienie ubogie w składniki odżywcze, szybkie tempo życia oraz inne negatywne czynniki stylu życia - np. nadmierna ilość alkoholu i kawy, palenie tytoniu, konserwanty, środki antykoncepcyjne - powodują zbyt duże szkody w naszym organizmie. Statystyki mówią same za siebie: w naszym kraju przeciętna długość życia jest u mężczyzn o 6-8 lat, a u kobiet o 4-6 lat krótsza, niż w Austrii.

Co możemy zrobić? Z pewnością nie należy czekać, aż wspomniane czynniki ryzyka zupełnie osłabią nasz organizm. Jeżeli wiemy, że nasze zdrowie to wartość, którą można i należy chronić, to być może ta "złamana złotówka" wcale nie jest zbyt dużą sumą, by zażywając odpowiednie witaminy i składniki mineralne, pozostać zdrowym.

Witaminy to niezbędne do życia związki organiczne, warunkujące prawidłowy przebieg wielu procesów metabolicznych. Nasz organizm czerpie je głównie z żywności, ponieważ sam nie jest w stanie (z małymi wyjątkami) ich wytwarzać. Witaminy, w wielu procesach, wzajemnie wspierają swoje działania. Wyniki licznych badań naukowych dowiodły również, że niezwykle istotne są proporcje, w jakich dostarczamy je do naszego organizmu, dlatego też warto stosować preparaty kompleksowe. Nasz organizm, oprócz witamin, potrzebuje do sprawnego funkcjonowania różnych składników mineralnych, których organizm również nie jest w stanie sam wyprodukować.

Wszystkie te  wymagania spełniają produkty CaliVita ponieważ oprócz niezbędnych do życia witamin, zawierają  również makro- i mikroelementy. Idealnie dobrane proporcje zaspokoją potrzeby zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Ile Państwo wydajecie lub jesteście skłonni wydać dla swojego zdrowia ?  Pomyślcie !

Postawmy na profilaktykę!

Od wielu lat na całym świecie prowadzane są badania nad przyczyną powstawania nowotworów. Jednak zagadka, dlaczego i w którym momencie zdrowa komórka przemienia się w złośliwego guza, nadal nie jest ostatecznie rozwiązana. Ustalono, że głównym winowajcą jest niewłaściwy styl życia, zanieczyszczenie środowiska, żywności oraz wody. Jest to dobra wiadomość, ponieważ dzięki niej mamy skuteczną broń w rękach - profilaktykę - stosowaną w myśl zasady "kropla drąży skałe" !

Jeżeli chcemy żyć długo zdrowi, sprawni fizycznie i intelektualnie, to musimy zadbać o nasze zdrowie właśnie teraz, gdy czujemy się dobrze i nic nam nie dolega. Zanim zdrowa komórka przemieni się w złośliwy nowotwór, mijają lata. To wystarczająco dużo czasu, aby zmniejszyć ryzyko tej groźnej choroby.

Poprzez właściwe odżywianie i zdrowy styl życia można zapobiegać aż 80% chorób nowotworowych. Zrezygnujmy więc z palenia, spróbujmy unikać stresów, z umiarem pracować, zażywać dużo ruchu oraz nie jeść więcej kalorii niż potrzeba. Pamiętajmy, że odpowiednio dobrana i zbilansowana dieta to ważny czynnik, wpływający na rozwój nowotworów. Dlatego nie obciążajmy komórek naszego organizmu nieodpowiednim po żywieniem, ale dostarczmy mu takich substancji, które będą wspomagać nasze naturalne siły obronno - naprawcze.

W bogatej ofercie CaliVita znajdziemy naturalne produkty - całą gamę dietetycznych środków spożywczych, które doskonale eliminują negatywne skutki nieprawidłowego stylu życia i odżywiania. Bardzo ważna dla zdrowia suplementacja to oczywiście odpowiednia podaż antyutleniaczy , które poprzez "wygaszanie" wolnych rodników zmniejszają ilość trwałych uszkodzeń materiału genetycznego. Warto pamiętać, że wątroba unieszkodliwia wiele związków rakotwórczych. Stosując nowoczesny preparat Liver Aid , który zawiera unikalną kompozycję składników, wspomagamy możliwości odtruwające i regenerujące wątroby. Podobne działanie ma Cholestone , Nopalin i Triple Potency Lecithin . Sięgnijmy również po preparaty z "Bożej" apteki, czyli Garlic Caps with Extra Parsley , Green Care, Spirulina Max i Vitale . Produkty te zawierają wiele naturalnych substancji bioaktywnych, które hamują na różnym etapie proces tworzenia się nowotworu. Nasze szanse na zwycięstwo zwiększa także Shark Aid lub Polinesian Noni . Chrząstka rekina hamuje rozwój drobnych naczyń krwionośnych, które dostarczają guzom substancje odżywcze, a Polinesian Noni przywraca prawidłowe funkcjonowanie podziału komórek.